Pozor na podvodné online seznamky

Autor

Šmejdů, kteří vydělávají na důvěřivosti https://www.wiffleballbonanza.com/ tuzemských uživatelů internetu, neustále přibývá. Provozovatelé podvodných online seznamek cílí na všechny věkové kategorie, a proto je nutné mít se před nimi na pozoru. Obzvláště pak v období roku, kdy je marketingový tlak na seznámení nejvyšší a odevšad se na nás valí dárky ve tvaru srdcí i agresivní internetová inzerce.

Online seznamky lákají na měsíc na zkoušku zdarma nebo za sníženou cenu. Pokud po zkušebním období členství aktivně neukončíte, budete se divit, protože seznamka vám jej automaticky prodlouží. „Aby mohlo dojít k automatickému prodloužení smlouvy, musí být na tuto věc uživatel jasně a srozumitelně upozorněn ještě před závaznou registrací. Seznamky ale o prodloužení velmi často informují způsobem, který nesplňuje zákonné požadavky,“ uvádí Lukáš Zelený, vedoucí právního oddělení spotřebitelské organizace dTest.

Spotřebitelé provozovatelům online seznamek sdělují údaje o svých platebních kartách v přesvědčení, že se jim z nich strhne jenom částka lehce převyšující sto korun, avšak opak je pravdou. Jakmile má společnost údaje o platební kartě, může si naúčtovat poplatek za čtvrtletní či půlroční prodloužení v několikatisícové výši. Vymáhání částky zpátky je složité, stejně jako jakákoliv komunikace se seznamkami. Pouhé zablokování karty však nestačí, i když se může zdát, že pokud nejdou strhnout peníze, nemáte problém. „Případnou smlouvu se společností je třeba včas před bonus new member prodloužením ukončit, a to i v případě, kdy si myslíte, že podnikání seznamky je nelegální,“ podotýká Zelený.

Ideální je samozřejmě platební údaje žádné takové společnosti nesdělovat, ale když už se vám něco takového stane, je nutné nebýt pasivní a jednat rychle. „Nejspolehlivější je odstoupit od smlouvy do 14 dnů od registrace. Je to totiž zákonné právo každého spotřebitele, což zrušení smlouvy výrazně zjednodušuje,“ říká Lukáš Zelený.

S pozdější výpovědí to už je složitější, protože pravidla pro ni určují společnosti ve svých obchodních podmínkách. Řada požadavků seznamek ohledně výpovědi je vůči spotřebitelům nepřiměřená, takže se k nim ze zákona nepřihlíží, ale i tak dokáží ukončování členství v seznamce zkomplikovat. Někdy vám nezbude nic jiného, než se obrátit s žádostí o takzvaný slot88 chargeback na svou banku a domáhat se vrácení stržených peněz s její pomocí.

Zdroj: dTest

Jsou i férové seznamky

Doporučit vám můžeme férovou českou seznamku randino, která je zdarma – randino.cz

138 comments

  1. Otestoval jsem celkem 7 seznamek a musím říci, že už jen ty fotky a za nimi exotika, tak je jasné že to nejsou české pravé profily. A za druhé najednou ten zájem žen, napiš, proč nepíšeš… Zrovna tohle dělá MY DATES. Chtějí jen aby vám to nedalo a zaplatili jste a jak zaplatíte, zajem není. Nebo se snaží vás držet na seznamce, abyste jen platil kredity NIKDY JSEM NA ŽÁDNÉ SEZNAMCE NEPLATIL A JEDNODUCHÝM TRIKEM JSEM OTESTOVAL NEBO POZOROVAL CHOVÁNÍ SEZNAMEK A POKUD CHTĚJÍ PLATBU ZA KOMUNIKACI JE TO 100% GARANCE PODVODU, JELIKOŽ NE KAŽDÝ SE SEZNAMUJE NA SEZNAMKÁCH A TĚCH PROFILŮ BY TAM TAKHLE BYLO 50 MAX. UŽ JEN SELSKÝ ROZUM KOLIK JE SEZNAMEK, A KOLIK LIDÍ, CO SE TAM SEZNAMUJE, TAK NEBUĎTE HLOUPÍ A NEPLAŤTE, JELIKOŽ I KDYBY BYLY PRAVÉ, ODPOVĚĎ VÁM NEPŘIJDE BEZ TAK, JELIKOŽ JE TAM VÍCE MUŽŮ NEŽ ŽEN JE TO AKTUÁLNĚ 60:1

   1. Tak já mám podobnou zkušenost s i dates. Falešné profily a než jsem to prokoukl, tak ze mě dostali 400 stovky. Kdyby někdo zorganizoval hromadnou žalobu, rád se přidám

    1. též mi to na My dates tak připadlo- ten obrovský zájem žen, ale zdálo se, že profily jsou pravé- žádná však nechtěla opustit platformu My dates, což mi je divné- platit tam za jednu zprávu minimálně 50 korun a ty holky jsou tak bohaté? Jak jim však podvod dokázat?

     1. Zdravím já jsem tuto seznamku objevil nedávno a ty ceny jsou opravdu gigantické ani se nebudu zmiňovat kolik tisíc jsem do toho vložil.Nejhorší je že podle komunikace s onou dotyčnou se fakt zdálo že to není podvod,kolikrát jsme se pohádali a i co jsem si mohl ověřit tak odpovídala pravdivě ale přesto mě něco nahlodávalo že tomu tak není,nechce komunikovat ani přes Messenger,e-mail jen na dotyčné seznamce,že má špatné zkušenosti a až se setkáme tak mi na sebe dá kontakt.Človek by čekal když se za to platí tak tam nebude tolik podvodníků a je to ještě horší.

     2. mám naprosto shodné zkušenosti, to je jen zlatíčko proč mi nepíšeš, je mi smutno a tak dále , když se zeptáte na adreu nebo telefon nic nedostanete, argumenty, že je možno telefon blokovat neberou v potaz, navrhl jsem i přesun na jinou seznamku třeba štestí kde je vše zadarmo a nee jim se tam líbí a že je to placené je záruka toho, že si tam nikdo z nikoh nedělá srandu tak jsem učet zrišil a je konec a mám klid, jak tu říkal kolega gdyby někdo podával žalobu rád se připojím, protože tohle je hyjenismus první kategorie……zdravím všechny…..

     3. Tez bych se k zalobe na my dates pripojil, stalo mě to opravdu hodně peněz než jsem pochopil ze je to opravdu podvod ☺, totalni hyjenismus

     4. Dobrý den, bohužel vás zklamu – podat žalobu nebude možné. Ve smluvních podmínkách (se kterými jste během registrace souhlasil) je uvedeno, že jsou na stránkách i FIKTIVNÍ PROFILY URČENÉ PRO ZÁBAVU ZÁKAZNÍKA. Blíže to budete mít popsané přímo v nich, stačí se podívat.

      Pěkný den.

     5. tak když jsi kokot…mají to přímo v ČVOP. Stačí si to jen pořádně přečíst ty nadržený kokote.

      Minimální věk na používání této platformy je 18 let. Stránka je optimalizovaná pro počítače, mobily i tablety. Platforma je sociální síť pro ženy a muže, kteří chtějí četovat a poznat zajímavé lidi. Popři tisících nových registrací každý den budete mít také příležitost četovat s virtuálními online profily v našem virtuálním světě zábavy, i když reálné střetnutí s nimi není možné. Rozhodnutí o tom, jestli se střetnout s opravdovými profily, je vždy na uvážení našich uživatelů. Přečtěte si komunikační návody v našich podmínkách používání. Garantujeme: U nás si rozhodně začetujete. Registrace a vytvoření profilu jsou úplně zdarma a mnoho funkcí je také zdarma. Na používání platformy nikdy nebudete potřebovat placené členství.

     6. Připadá ti normální někomu, koho ani neznáš, nadávat do nadřízeného kokota? Bez tak z očí do očí by jsi mu to neřekl, ale ty jsi SILÁK, ze? V tom, co píšeš, máš pravdu, ale to vyjadřování……jsi trapný ubozak a ano, vyhráváš první místo NEJVĚTŠÍHO KOKOTA tady.

     7. CROOGER : a než budeš mít blbé kecy ohledně chyb, jednak jsem to psal narychlo, protože s někým jako jsi ty, nemá cenu ztrácet cas a jednak si mobil některé slova „upravuje“. Takže místo nadřízeneho kokota tam melo samozřejme být naddrzeneho……

     8. np pekne,daky z platformy mydates tu nadavame dakomu do kokotov,sak keby tych nebolo tak taky prizivnik ako ty a dalsi spinavci by nezarabali-do kokotov nadavaj sebe a luzrov co sa nedokazepoctivo uzivit a este sebe aj honis pri citani sprav naivnych klientov

     9. Zeotej se ji jedtli je moderator, musi ti pravdive odpovedet maji to v podminkach… a je to povolene smlouvou

    2. Dobrý den Václave,

     ano, po zkušenosti, které mě stáli cca 500 kč jsem zjistil, že seznamka mDates je jeden cílený podvod vytvořený s falešnými profily. Jelikož je zcela jisté a podle stylu psaní je to až moc okaté, že za hromadu profilů píše jakýsi robot, nebo program vytvořený na komunikaci. K tomu ještě musím dodat, že i když Vám nenapíše robot, nebo lépe řečeno program, tak se jedná o profily, které jsou vytvořeny opět falešně, ale píší z nich skuteční lidé, kteří se Vás snaží v komunikaci udržet co nejdéle to jde. Jistě že tyto osoby, které takto komunikují s normální lidmi na této seznamce, tak mají z toho nějakou korunu. To jsou ty náborové kecy typu pracuj z doma, výplata každý měsíc, vhodné i pro matky rodičovské dovolené.

     Podání soudní žaloby na tyto podvodníky by bylo jistě na místě, ale domnívám, že takový server nebude tak lehce dohledatelný. Číslo bankovního účtu může být například někde v bance v Bolívii a server může být umístěn někde v nějaké prdelce v Černé Hoře, prostě někde na konci Evropy, nebo klidně na nějaké opuštěné ropné plošině v perském zálivu.

     Ale myslím, si, že by policie ČR měla zahájit nějaké vyšetřování. Ono se vždy něco najde a na základně předložených důkazů by tento server mohli dokonce i uzavřít, ať nenaletí v budoucnu další lidé.

     Pro ostatní, pokud tohle to budou číst, tak doporučuji, pokud zvažujete registraci na takové seznamce, tak raději dejte od toho ruce pryč. Nebo pokud si to chcete vyzkoušet, tak doporučuji nic neplatit. Pokud se chcete seznámit, počkejte až bude covidová doba pryč a běžte někam na tancovačku a poproste nějakou dívku o tance. Možná Vás to bude sát nějaký ten drink, ale výsledek bude o hodně lepší, než na těchto pofiderních serverech.

     Mějte se všichni hezky.

     S pozdravem,

     Martin

     1. Ano. V praxi koukáte na pár fotek ženy, která ani neví, že má někde nějakou fotku na seznamce. Vy koukáte na fotku ale komunikujete třeba deset minut s někým jiným a potom další půlhodinu zase s někým jiným, ale ani to nepoznáte. Dokonce vám z té druhé strany píše klidně i chlap. Takhle si vás přehazují jako horkou bramboru a hrají si s vašimi city, jen aby si vydělali nějakou korunu navíc. Jejich dopisování kontroluje a usměrňuje automat. Ten zabraňuje opakování otázek, když si vás vezme na starost někdo jiný. Rozhovor musí pokračovat plynule dál, aby jste nic nepoznali. Účelem je vás co nejdéle natahovat na kredit, co to jde. Říkám jim novodobí upíři. Sají z vás peníze a nechávají vás v naději že se seznámíte s ženou vašich snů, ale k tomu nikdy nedojde, protože jde jen o fotku a podvodníky skrytými za fotkou. O lháře, kteří se ničeho neštítí.

     2. Dobrý den Martine,
      Bohužel podat žalobu není možné. Ve smluvních podmínkách (nebo podmínkách užití), se kterými během registrace souhlasíte, jste o tomto faktu (výskyt fiktivních profilů pro zábavu zákazníka) řádně informován – nejedná se tedy o nic nezákonného ani protiprávního.

      Je mi jasné, že Vám tento byznys přijde nemorální, ale věřte, že je spousta zákazníků, kteří uvědoměle o tomto faktu stránky nadále využívají.

      Příště mohu doporučit PŘEČÍST SI VŠE, s čím SOUHLASÍTE – poté nebude docházet k nedorozuměním. Jak se taky jinak říká – neznalost pravidel Vás neomlouvá.

      Příjemný zbytek dne.

     3. Nesouhlasím žalobu podat lze, zavádĕjící podmínky lze napadnout

      Vypadá to že jste zamĕstnán přímo u tĕchto podvodných seznamek

      Není to tak dlouho co byla hromadnĕ žalována seznam.společnost se sídlem v Lucembursku ….
      D test pomohl v zájlad.krocích

      Zdraví Daniela okr Mĕlník

    3. Prosím Vás, můj tatínek udělal tu samou chybu, ale nevím, jak to teď zrušit… Máte nějaký návod.. Respektive, zkušenosti, co dělat.. Děkuji a s pozdravem Eva Vojčová

     1. Je to dost těžké. Já jsem do toho nastrkal 15 stovek (velmi dlouhá konverzace), ale druhý den jsem začal přemýšlet, kde taková dáma (která sama tvrdila, že musí mít 2 zaměstnání, aby se uživila) bera na takového „koníčka“ prachy. Protože tímto způsobem bych projel za měsíc 45 tisíc. A tak jsem hledal a zjistil, že to je podvod. Hned 2. den jsem na stejný mail, na kterém jsem se registroval, poslal žádost o zrušení profilu, ale od Mailer Deamon mi přišlo sdělení o nedoručitelnosti zprávy. Pak jsem v profilu našel ikonku pro rozkliknutí celých podmínek. Stejně jsem je zcela nepochopil (zejména placené a neplacené služby, tedy krom kopě mincí), ale byla tam možnost další komunikace. Odeslal jsem znovu žádost o zrušení a vzápětí přišla odpověď, že vyřízení bude trvat více dní. Tam bych ovšem mohl prošvihnout 14-ti denní lhůty pro vypovězení. Kupodivu dnes přišel dotaz, zda skutečně chci vymazat profil i když tam mám ještě 2120 mincí. Zkoušel jsem je vyplácat, na „dámy“ jsem byl úmyslně hrubý, ale stejně chtěly pokračovat v konverzaci, tak jsem se na to vykašlal a žádost o zrušení potvrdil i když tam nechám ještě dost mincí. Jen doufám, že opět nebude mail nedoručitelný. Těch 15 stovek beru jako daň z blbosti, ale mají data z mé karty, tak mám obavy, aby mi to nepřišlo dráž. Nějaké vymáhání by bylo velmi složité, protože My Dates sídlí, tuším, kdesi v Holandsku. Pokud se jedná tedy o stejnou „seznamku“ na profilu tatínka najdete někde napravo nahoře takovou mřížku. Po jejím rozkliknutí je k dispozici možnost další komunikace.

     2. Starou plateb.kartu zablokovat a zrušit ,pak požádat o novou

      I když táta souhlasil a podmínkami tak tyto podvodníci nakonec právnĕ po lidech nevymáhají

      Danino

   2. ja som otestovala 5 najvyssie hodnotenych seznamek v USA, ten isty problem, falosne profily, okopirovane fotky a romanticky hnoj z Internetu…avsak existuje tisice zien a muzov ktori ziju v iluziach…ludove povedane „zozeru vsetko i s travou“…kontaktovali ma desiatky muzov, ale len jeden bol ochotny stretnut sa so mnou…20 rokov starsi nez na fotke, o hlavu nizsi nez ja (moja miera 158 cm), umele zubne protezy, a nebol schopny kupit mi co len jednu kavu, vtlacil ma do parku na lavicku, a zazltlymi rukami trhal kusky salamu, ktoru kupil v supermarket, cez spinavu rusku…dodnes vraciam…a vsetky tieto Internetove zoznamky pracuju na principe „co najvacsi zisk“ dobre vedia ze osameli zufali jednotlivci budu hladat zufale riesenia…tiez vsetky automaticky predlzuju clenstvo, t.j. poplatok, odhlaste cim skor…smutne s ludmi, casto hodnotnymi sa naklada horsie nez s podradnym zbozim, plati tak pre zeny a muzov…
    znovu, zijem v zahranici, omluvte ma za interpukcie…tt

   3. Dokonce i tráva a keře neodpovídají ničemu v Čechách – Bulharsko Rumunsko a možná i Holandsko ? ! A nejedná se tudíž o kyberzločin? Nic se těmito šmejdům nemůže stát ? To není dobré 🙁

  2. Ahoj, zrovna jsem zkoušel My dates a katastrální stav! Jen platit a platit a když jsem chtěl aby si semnou psali mimo seznamku tak že buď ne nebo až později a určitě je to podvod!!!

   1. ano. mam stejnou zkusenost, jen platit a kecat. Za klavesnici misto zen sedi banda prasat a delaji si z nas prdel. Hajzly. Urážka a ztráta času.

   2. pravdepodobne tieto Internetove zoznamky su v rukach zahranicnych mafii…a) lahky zisk (za podpody) b) cez platbu a telefonne cislo maju vsetky osobne informacie a tieto bud predaju znovu so ziskom alebo pouziju voci uzivatelom ich podvodnych sieti…lepsie ist do parku…Cau lide…bdete!

  3. ano na my dates byly počítačové texty v mizerné češtině, ale holky, co se se mnou bavily vypadaly jako pravé- jedna byla typická Polka od pohledu a psala polsky- jiné též vzhledově odpovídaly tomu jak psali a nebyly hloupé- žádná však nechtěla platformu My dates opustit. i když to tam je šíleně drahé- to bylo podezřelé.

 1. Potvrzuji, že seznamka My Dates je pravděpodobně podvod, Bohužel jsem tam také utratil dost peněz a bez úspěchu. Dnes jsem náhodou objevil seznamku iDates s tím, že tam mám 100 mincí, vůbec nevím, kdy jsem se do ní přihlašoval, také tam nemám žádné iniciály. Po otevžení jsem tam objevil stejnou ženu na obou seznamkách. Pokusil jsem se ji „otestovat“. Napsal jsem ji zprávu, že jsem s ní byl v kontaktu, poslal jsem ji na sebe stejné kontaktní údaje jako na Mydates. Mžikem jsem měl odpověď – obdivuhodná rychlost – a odepsala mi, že neví, že na MyDates není, a že se tudíš se mnou nebavila a že na žádné jiné seznamce není. Dle mého jasný podvod. Možná, že by stálo za to podat hromadné trestní oznámení na firmu provozující tyto seznamky, aby se jim prokázala vysoká škoda – tudíž závažná trestní činnost. Kdyby byl zájem a někdo to četl, je možné se domluvit, mám mail petpobonina@gmail.com. Na seznamce MyDates jsem byl pod unbekant.

  1. Přesně to samé se mi stalo. Na obou seznamkách naprosto totožné profily. Jedná mi slibuje už půl roku rande a nic, ten samý profil na drihé seznamce a nezná mně. Tvrdí že se registrovala před týdnem a neví kdo jsem. Mám stejné iniciály i fotku. U mně Šárka 31.

   1. Dobrý den již jsem reagoval na email v příspěvku umístěném výše v této diskusi… Jsem pro podat hromadnou žalobu Na iDates… Stálo mě to nemalé peníze a je to jasný podvod mrzí mě že jsem byl tak slepý a ne prokoukl to dříve takže pokud bude snaha, můžete odepsat na email truckermamut@seznam.cz… A určitě se nám podaří to nějak dát do kupy… Při troše snahy by to mohlo jít i poměrně rychle… S pozdravem Jaroslav

  2. Ono stačí to strojové, nevyskloňované oslovování. Očividně za klávesnicí bratia Slováci či dál. Taky mne svrběla myšlenka nahlásit na cajty, ale dovolenou si kvůli tomu kazit nebudu. Možná po víkendu, pokud bych nebyl sám..:))

   1. Ahoj Petr. Zkusil jsem vypovedet smlouvu s mdates mailem na jejich adresu se zadosti o smazani peofilu. Myslite,ze to tak je dobre nebo jak co nejrychleji vypovedet?

   2. Preco bratia slovaci? Je to normalna autonomna interligencia. Software, ktory dokaze generovat plusminus realne odpovede a teda aj viest rozhovor. V slovencine je sklonovanie take iste, ako v cestine, takze nebud paranoidny a nesir dezinformacie zbytocne 🙂

  3. Jak jste prosim vypovedel smlouvu,nebo jen odhlasite a nechate tak? Kdyz jsem zaplatil prevodem upay tak snad nic strhavat jiz nemuzou.to by musela prijit autorizacni sms.ne?

   1. Jen jsem se odhlásil..platby přes účet, nikoliv přes kartu, tak se nemají jak k penězům dostat;) Ale vážně přemýšlím o nahlášení!!!

  4. Taky jsem nechal zbytečně kolem 5000 na my Dates ztráta času jenom dopisování a nic stoho když jsem chtěl abyste se viděli tak že ještě brzo atd hanba mluvit

 2. Je to dojná kráva pro ty ženy nebo muže vystupující jako ženy co tam drží své kecálisty co nejdéle celkem bezostyšný podvod založený na naivitě lidí no ale lepší než riskovat úraz nebo kovid někde v pekle panteonu nebo jiné lúzné virtuální nebo diskotékové sebranky škoda mluvit rychle pryč! A nevracet se!

 3. Ano,jsou ti podvodnici.Jenom kupovat mince,ale kdyz nekomu napises ze si dame cislo,tak ze je jeste brzo a porad dokola.Taky me to stalo dost penet,jsem peknej blbec.

 4. MY DATES. Jen platit a kecat. Za klavesnici misto zen sedi banda prasat a delaji si z nas prdel. Hajzly. Urážka a ztráta času.

 5. Takze ohledne placeni … nikdy neplati nikomu a nikam nedavat kreditku, MyDates, IDates, eDarling, Be2, … vsechno jsou to podvody samy BOT a kdovikdo keca s vama a vydelavaji si tak, je to obdoba SEX po telefonu. Vsechny jsem vyskousel, ale neplatil uz je sleduji hodne dlouho. Samozrejme nejslavnejsi je Badooo neni to tak desny da se tam i seznamit akorat mne na 3 ruznych uctech se objevili ty stejny zensky 😀 a psali o velkem zajmu takze dle mne boti 😀
  Takze Badooo za mne jeste ujde.

  Zkusil jsem i jinou. Neni spatna, ale je draha na mesic ale tyden mate zadara vyskousel jsem a byl jsem mile prekvapen zadny boti. Zeny to tam maji zadara neomezene. Zaplatil jsem mesic a v pohode zadne otravovani ani nic a v pohode jsem psal.
  Jak je to dal nemam tuseni nechci platit a pokud nezaplatite neprihlasite se. Ale vypadaj korektne. Mozna to zni jako reklama ale ne akorat se chci podelit s necim pozitivnim.

  1. Ahoj všem jak jste dokázali vymazat profil? BOHUŽEL JSEM DNES NARAZIL TAKY. JA JSEM TEDA JEDNOU ZAPLATIL ZA MINCE KREDITKOU A PAK MI DOSLO ZE JE TO DIVNY TAK JSEM JI ZABLOKOVAL. JAKO PROFIL JSEM MEL JEN JMENO A GMAIL TAM MAM HESLO A NIC VIC JSEM NEVYPLNIL POTOM JSEM HLEDAL ZRUŠENÍ PROFILU A TO JSEM PODEPSAL. DOCELA JSEM Z TOHO NEJAK VEDLE JAK JSTE TO RESILI VY A DOUFAM ZE PO VAS NIKDO NEJDE OHLEDNE TOHO ZE NECO DLUZITE

 6. My Dates je samozřejmě podvod 😀 Už jen to, kolik holek tam je a neustále vám píší i v nočních hodinách, haha. Na normální seznamce vás nikdo neosloví, natož když tam nemáte fotku. A ty věty bez pravopisných chyb, to už je jen k zasmání 😀 Nekrmte je penězi.

 7. Vše, co jsem si tu přečetl o mydates, je pravda. Bohužel jsem na to přišel pozdě. Za 3 měsíce že mě vytáhli bezmála 40000 korun. Dodnes jsem se s nikým neseznámil . Jsem životem zklamaný člověk, ale aby si někdo hrál s city kohokoli, to nechápu. Samota je hrozná věc a tohle je hyenismus. Nevím, ale asi by se to nechalo i žalovat.

  1. Stejná zkušenost s idates.com. Nejhorší snad na tom je, že si s nima povídáte celkem normálně a nemáte ponětí, že jde o podvod. Jako by to byli skuteční lidé a snad i jiní, ale jenom na vás chtějí vydělat. Nikdy nechcou jít jinam na neplacenou seznamku nebo dát kontakt.

  2. Já jim sice ni nezaplatil, protože ty odpovědi od první chvíle vypadaly dost podezřele, takže jak mi došly kredity, tak jsem se odhlásil a dál to neřešil. Ale k případné žalobě se klidně připojím.

  3. Mě to bylo jasné hned i kdyby jsi byl největší kořen na světě, bez fotky a bez vyplněných informací tě nikdo neosloví. Ale dekuji že jsem si to teď potvrdil.

 8. Dobry den lidi sem tam kradce na midates uz sem dal skoror 1000 a podle toho vseho plne souhladim jsou tam nejspis pekni zmrdi kteri oblbujou lidi kteri se chcou opravdu seznamit a najit si zivotniho partnera takze pokud budete podavat zalobu tak se nejspis pridam laagua@seznam.cz prezdivka na seznamce laagua

 9. Já jsem se tam, bohužel, přihlásila, protože můj otec se zaregistoval, platil hříšné peníze a nechtěl si nechat vysvětlit, že je to podvod, takže jsem si psala se stejnou ženou jako on, abych měla pro něj důkaz, že je to lež a že on si s ní plánuje už pomalu svatbu, ale ještě se neviděli a je jasný, že ani neuvidí, ikdyž jsem mu předložila naši konverzaci, stále ještě nepochopil….:-(

 10. Zkušenost s Mydates – instalace aplikace, vyplňování profilu. Během tohoto procesu cca 5 příchozích zpráv od „protějšků“ ( ještě jsem neměl ani nahranou fotku). V 5 h. ráno, zprávy s gramatickými chybami, jasně rozpoznatelný text robota ( fakt nechápu, jak na tohle může někdo skočit, ale jak jsem se tu dočetl, jsou takoví … bohužel, dost šmejdů vydělává na lidské blbosti a bohužel, vydělávat dál i bude) … btw, ze zvědavosti na 2 odepisují. Kredit mizí. Zkouším odepsat na 3 a přesně jak jsem čekal, už to chtělo po mně peníze. Odhlášení a odchod. Jestli někomu nedošlo, že tohle je fake, navíc úplně okatej, je mi ho docela líto …

  1. No, mne to přišlo na 15 stovek (i když poslední dobití jsem nevyužil). Psal jsem si přes den. Také jsem neměl foto, ale to co se mnou komunikovalo, je stále požadovalo. Z textů jsem nic nevypozoroval, žádné chyby, dobře vyskloňováno. Teprve 2. den mi začalo vrtat hlavou, jak si může někdo dovolit takového „koníčka“, Snadno jsem si vypočítal, že takto by mi to za měsíc přišlo na takových 40 litrů (ale jak to tu čtu, jsou i tací). Hned 2. den jsem žádal o zrušení profilu, zatím nevyřízeno. Ale mají má data ke kartě. Nevím ,zda raději nezablokovat, většinu peněz jsem uklidil na jiné účty.

 11. Komu ujde vlak v mladi, tak ho caka neskor zúfalstvo, najma zenam nad 25…Muzi na zoznamkach:
  a) podvodnici, chcu si zlepsit zivot na ukor naivnych ukoplexovanch zien.. maju na Internete fotky atraktivnych muzov (nie svoje) hnojené romantikou tiež z Internetu…ciel „peniaze“ a tento „princ“ kontaktuje desiatky v republike alebo sedi niekde na strome v Afrike…
  b) zenaci tuziaci po sexe zadarmo, tajne, hmlia svoj stav alebo slubuju sa rozviesť…
  c) dusevne labilny, hladaju „chapave“ matky Terezy, potrebuju sa vykecať a sex, travia cele dni na Internete;
  d) psychopaticke typy (google Rudolf Dzur), vratane tych ktori boli prepusteni z vazenia, schopni i vrazdit…
  e) zbytkove typy, fyzicki odporni, spinavi, dusevne nemocni, atd, ak nemaju milióny, tak musia si za sex platit.

  Mozno 1% slusnaci, potom pride na kompatibilitu, ale 60-70 rocny starec s umelými zubami, na viagre, pivným bruchom a prazdnou hlavou chce „atraktivnu“ zenu o jednu dve generácie mladšiu…takže…na zoznamke stretnut slusneho chlapa sa rovná pre zenu ako byt zasiahnutá bleskom, t.j. ako vyhrat sportku, to je najvyssia cena za premarnene sance v mladosti.
  Zijem trvale v zahranici, omluvam sa za chybajuce interpukcie…ktokolvek moze upravit moj prispevok a dalej ho zverejnit…je mi skutocne luto zien, ktore neboli dost drave a vychytrale a nezariadili si svoje zivoty ked na to bol pravy cas, tiez muzi do 25-30 rokov prevazne hladaju zivotne partnerky…a casto padnu do pasce najhorsich zien…

 12. TO CO SEPÍŠE O TÉTO SEZNAMCE JE PRAVDA. POUHO POUHÝM PODVODEM LÁKAJÍ Z LIDÍ PENÍZE.NEVĚŘÍM ANI TOMU, ŽE KONTAKTY JSOU SKUTEČNÉ,ZHPRÁVY MI PŘIPADAJÍ JAKO AUTOMATICKYNASTAVENÉ A POŘÁD STEJNÉ.A KDYŽ UŽ SE PÍŠE O OMAFII KTERÁ HZU ČESKÝCH SEZNAMEK JÍ NEPATŘÍ?

 13. ja som otestovala 5 najvyssie hodnotenych seznamek v USA, ten isty problem, falosne profily, okopirovane fotky a romanticky hnoj z Internetu…avsak existuje tisice zien a muzov ktori ziju v iluziach…ludove povedane „zozeru vsetko i s travou“…kontaktovali ma desiatky muzov, ale len jeden bol ochotny stretnut sa so mnou…20 rokov starsi nez na fotke, o hlavu nizsi nez ja (moja miera 158 cm), umele zubne protezy, a nebol schopny kupit mi co len jednu kavu, vtlacil ma do parku na lavicku, a zazltlymi rukami trhal kusky salamu, ktoru kupil v supermarket, cez spinavu rusku…dodnes vraciam…a vsetky tieto Internetove zoznamky pracuju na principe „co najvacsi zisk“ dobre vedia ze osameli zufali jednotlivci budu hladat zufale riesenia…tiez vsetky automaticky predlzuju clenstvo, t.j. poplatok, odhlaste cim skor…smutne s ludmi, casto hodnotnymi sa naklada horsie nez s podradnym zbozim, plati tak pre zeny a muzov…

 14. Téměř všechny seznamky na internetu jsou podvodné. Erotické seznamky jsou podvodné bez výjimky všechny. Nejdál je v tom podle mě seznamka s názvem Bezzavazku.com, kde přímo v obchodních podmínkách stojí, že profily označené srdíčkem jsou obsluhovány operátory a osobní kontakt s nimi není možný. Asi nikoho nepřekvapím, když řeknu, že označené srdíčkem jsou všechny profily bez výjimky. Dá se to poznat dost rychle i když si obchodní podmínky nepřečtete. Například když vám přijde z vesnice o 135 domech několik desítek nabídek od žen k vám přiměřeného věku, není moc co řešit.

  1. Ahoj Aleši,

   najlepšie skúsenosti mám z Badoo – TOP zoznamka aj sexzoznamka :), pokec.sk a amateri.cz

   Ostatné povody… .

  2. Ano bezzavazku je jedna z nejhorších a profily jsou všechny nebo téměř všechny falešné..,ale je to sofistikované a vždy vyklouznou ze schůzky.

 15. Chlapy, jsme to ale volove. Já si psal s kočkou, ale než našel tu pravou, tak jsem ani nevnímal kolik mě to stálo. Pak s ní psal do rána. Bordel by vyšel levněji. Druhý den jsem si vytvořil jiný profil a už neplatil. Jen jsem si overoval a hledal důkazy. Vůbec nikdo nečte tvůj profil, nikdo nezklonuje tvé jméno. Jde jen aby jsi stále dobijel mince. Tak pro ostatní, ne vůbec nevěřit. Jsou to šmejdi a zloději. Nový provil jsem pojmenoval hlupákuhloupy, a byl jsem tak oslovovat a milován. Jedná mi napsala, jestli jsem také figurant? Kartu jsem pro jistotu vynuloval. Tak jim ty platby nepřijdou. Mám druhou. Tak ženy i muži je to 100% podvod na trestní oznámení.

    1. Daj si potvrdenie transakcie na mobil. Chcel som platit cez kartu a banka mi platbu zamietla, Rozzureny som chcel vrazit do banky. Zaplatil som z druhej banky potvrdil transakciu, obtiahli ma o 20e. Takze prva banka mi vlastne zachranila nejake prachy

 16. Tak se přidávam do klubu . Ze mě mdates vytáhli 1400 kč. Všimněte si , že všechny ženy jsou on line, ihned teagují na cokoliv. Jediné co žadná nepřipustí je schůzka face to face.Já osobně jsem nabyl dojmu, že je to operátorka, ktera obsluhuje portál desítky falešných profilů. Skoro bych se nadivil kdyby to obsluhovala nejaká KLOBáSA (muž). Zkoušel jsem holky i z Polska a Slovenska.Stejné reakce a kecy , jako pře kopírák. Zjevně prošly stejným školením operátorek.

 17. Podobny ojebung aj stranka na Slovensku miestnyflirt.com. Je to korporacia, myslim ze su za tym holandski smejdi, ale maju celkom sofistikovane zmluvne podmienky, myslim ze zaloba by to asi nezvladla

  1. Přesně tak , ty obchodni podminky , jasně říkají, ze to jsou placeni operátoři, takže neporušují zakon, a funguje to po celem světě takto takze jste naletěli a nic nezmuzete,

   1. Nechci být agresivní, ale znáš slovní spojení „Klamaní spotřebitele“ existují takzvané normy které určují, pokud se výrobek jmenuje kečup měl by obsahovat rajčata a je jedno co je na etiketě napsáno. Takže jestli je to „zábavný chat“ tak to není seznamka pro lidi hledající vztah

 18. Doporučuji u každé seznamky zkontrolovat kontaktní údaje a obchodní podmínky. Pokud je tam jiný, než český provozovatel, je větší riziko, že se bude jednat právě o takovou seznamku a případný spor bude složitější. Jinak ta seznamka randino.cz vypadá dobře, děkuji za tip.

 19. RANDINO JSEM ZKUSIL- JE ZADARMO, ALE MŮJ PROFIL NAJEDNOU ZMIZEL- FOTKA PRYČ- ZŘEJMĚ JÍ BUDOU VYUŽÍVAT PŘI LÁKÁNÍ NA JINÝCH SEZNAMKÁCH- JE TO VŠE PODVOD! jsou propjení- kašlete na internetové seznamky! NEBO ŽALOBU!

  1. Profil se nezobrazuje, dokud není celý vyplněný – to je celé 🙂 A validace e-mailu je pochopitelná – stačí jen kliknout na odkaz v e-mailu. Mám tam profil a už jsem šel i na první rande. Je mnoho solidních seznamek, stejně jako autobazarů nebo finančních poradců – jen si vybrat a používat selský rozum.

 20. Jsem šokován jednání seznamky mDates. Jestliže podle Ústavního soudu je chápan zákon jako minimum dobrých mravů, pak jednání seznamky mDates je velmi nemravné, ne-li podvodné podle § 209 tr. zákona.
  Pane Zelený dávám vám tímto na vědomí moje zkušenosti se seznamkou mDATES. Děkuji za vaši pozornost mému sdělení. Oldaklasa@seznam.cz

 21. MY DATES JSOU KRIMINÁLNÍCI PROKAZATELNÍ! KRADOU MI PENÍZE Z KARTY, I KDYŽ UŽ JSEM SE OD NICH DÁVNO ODHLÁSIL A JEJICH SLUŽBY NEVYUŽÍVÁM! PŘEDÁVÁM TOKRIMINÁLNÍ POLICII!

 22. MY DATES MI PROKAZATELNĚ UKRADL Z KARTY PENÍZE- PO ODHLÁŠENÍ A UKONČENÍ ČLENSTVÍ- PLATÍ SE TAM JEN BODY POKUD CHCETE PSÁT ZPRÁVY- TY JSEM VYČERPAL A NOVÉ NEKOUPIL- PŘESTO Z KARTY MIZÍ PENÍZE- MUSEL SEM JÍ ZRUŠIT. NEDÁVEJTE JIM ÚDAJE NA KARTĚ! i tady mé příspěvky jsou mazány!

 23. Tak se přidávám do této skupinky. Pominu, ze jsem neuveritelnej kok… a přejdu k veci. Zaregistroval jsem se na mdates.com. Byl jsem tak jen jednou, nakoupil dvě sady minci po 50 Kč, zjistil, ze je to o ničem a už se tam neobjevil. Týden jsem nekouknul na účet antén zjistuju, ze jsem o 6000 Kč lehčí … Smazal jsem profil, zablokoval kartu. Peníze si strhnuli bez jakéhokoliv upozornění. Hlavně však vůbec nevim, za co si je strhnuli. Četl jsem, ze podobne seznamky dále mohou vyhrožovat soudy nebo exekuci, když nevypovite smlouvu dle podmínek. Tedy dopisem zaslanym poštou s uvedením dílčích objednaných placených sluzeb. Jak mam ale uvést tyto placené služby, když vůbec nevim, za co jsou, to již netusim. Dle selského rozumu přeci musí stacit smazání profilu a bloknuti karty. Zde lze najít par zkusenosti od ostatních https://www.trustpilot.com/review/mdates.com
  Jedna vec je, ze jsem blbec a náležel jsem, to však nemění nic na tom, ze to jsou podvodníci.

  1. Děkuji za recenzi. Seznamka mdates.com mi začala být podezřelá, ale až poté co jsem koupil mince. Zrušil jsem profil (po cca 10 hodinách od registace) a na PayPal zrušil kartu. Tak doufám, že to takhle bude stačit.

 24. Na seznamku My dates jsem se jen ze zájmu podíval. A radím rychle pryč. Varovných signálů je zde více než dost – obecně špatná čeština, ( neustálé oslovení „ahoj Petr“, chybné skloňování, časování, vzkazy od ženy v mužském rodě – ráda bych si s Tebou povídal…) Stačí jen pozorně číst, dívat se a přemýšlet. O pravosti (některých) fotografií lze také s vysokou mírou pravděpodobnosti pochybovat..Osoby jsou snad reálné, ale pochybuji, že všechny. Asi vrcholem je vzkaz „Váš profil je velmi populární“, přičemž jsem jej vůbec nevyplnil. Tady určitě štěstí nenajdu. Naštěstí jsem ještě nic neplatil a po zkušenosti, kterou popisuji, se k tomu ani nechystám. Seznamka působí, alespoň na mne, velmi podivně a nedůvěryhodně. Zájemcům přeji štěstí, ale pokud nechcete přijít o peníze…..Zpoplatněná komunikace? Navíc s vysokou mírou nejistoty a rizika? Děkuji, opravdu ne….

 25. MyDates je bezpečně podvodná seznamka. Udělal jsem si test. Sice mne vyšel na par stovek. Ale OK. Poslal jsem tam srdce asi stovce náhodných žen od 18 do 50 let. Všechny okamžitě reagovaly a posílaly srdíčka a zprávy. Jako jo. Uznávám že jsem idol všech žen od kolébky po…. Ale tohle je evidentní podfuk. Nikdo to tam už prosím nezkoušejte. A nejhorší ze je ta podvodná stránka normálně v AppStore, kde má desítky pozitivních recenzi. Je mi jasné kdo je asi tak mohl psát. Radek

 26. Včera jsem se zaregistroval do MyDates. Napřed jsem nereagoval, potom jsem začal chatovat s jednou „dámou“. Celkem jsem prochatoval 15 stovek (tedy ještě mi zůstal dost kreditů, ty jsou mi na nic, dnes je vystřílím jen tak). Nic mne nevarovalo. Čeština dobrá, ten kdo obsluhuje daný profil, musí být skvělý psycholog (pokud to není opravdu počítač). Velice rychle vystihl, že mi sice jde o sex, ale potřebuji se zejména vykecat po rozchodu s přítelkyní. Když jsem chtěl tel. číslo (při třetím dobíjení kreditů)., vyhýbavá odpověď. Když jsem to chtěl ukončit, vždy nátlaková poznámka, snad mi už nechceš utéct. Nakonec jsem se vymluvil, že musím jít spát. A dnes jsem v práci přemýšlel, jak si může dovolit někdo¨, kdo o sobě tvrdí, že musí mít dvě zaměstnání, aby vyšel, prochatovat během chvíle takovou sumu. Tak jsem začal hledat a vidím ,že jsem si naběhl. 15 stovek mne až tak ne.ere (za blbost se platí). Ovšem mají moje data z kreditky a mám strach, aby si nezačali strhávat další peníze. Sice jsem jim napsal, že chci registraci okamžitě zrušit, ale na to se oni mohou vykašlat.

 27. Dobrý den,
  ze srandy s kamarády jsme vlezli na stránku New Honey. Založil jsem tam účet,napsala mi nějaká dáma a poté na mě vyskočila platba. Která byla jednorázová ve výši asi 150kč.
  Žádné premiun nic, pouze “jednorázová” platba.
  Poté se mi z účtu začlo strhávat více a více peněz. Dokonce mi přišel e-mail od vymahačů.
  Byl bych moc vděčný za jakoukoliv informaci co mám dělat.

  Předem děkuji

 28. Mydates. Je to tak, jak píší všichni výše. Dle údajů mají sídlo ve Venlo. Nahlásil jsem to NL policii, poděkovali, napsali pozitivní odpověď a doporučili nahlášení i na FraudeHelpDesk.nl.. Udělejte také, ať se něco začne dít.

 29. Ahoj všem, takže jsme se shodli, že MyDates je kolosální podvod. Další zkušenost říká, že „TajnéPusinky“ je velmi zdařilá kopie. Tedy pozor Dámy a Pánové.

  1. Jediným, řekněme menším podvodem je, že si nekupuješ členství, ale kredit na psaní zpráv, který není automaticky obnovitelný,

 30. Bohužel i já mám s tímto špatné zkušenosti.
  Utratil jsem na 6000 Kč za tento rok za seznamky jako iDates, eDarling, Badoo, Be2 nebo Only-Flirt apod.
  Šílený zájem od žen, koupím si za 1250 Kč VIP na 3 měsíce a už nereagují.
  Nebo se zaregistruji na seznamku kde mám třeba prvních 10 zpráv zadarmo, ozve se 1 nebo 2 i více žen, začnou si se mnou psát, po 10 zprávách mi dojdou „kredity“ a ony píší dále, a s tím že se chtěli opravdu seznámit, a že by mi rádi poslali číslo na whatsapp a fotky apod.

  Tak asi tak.
  Jsem hloupý že jsem nejednou na to skočil, jenže patřím mezi ty, co se nedokáží jen tak suveréně seznámit v reálném životě ať už díky vzhledu, tak i slušnosti, která leckdy jde stranou při verbálním seznamování „na živo“.

  R.

 31. Ahoj. Máte pravdu podvodné seznamky jsou hyenizmus. Moc možností jak to zastavit aby nenaletěli další nemáme. Mohli bychom soustavně podvodné seznamky uvádět na NETU.
  Co takhle se obrátit na ombucmana zda by to nemohl řešit ???
  Mnoho osamocených lidí zbytečně trpí a je okrádáno.
  Petr

 32. Stejná zkušenost se se známkou „zralalaska.cz“
  Je to doslova hyenyzmus takto parazitovat na neštěstí lidi, kteří zůstali sami.

 33. Zdravím. Mám taky jednu nepěknou zkušenost. V podstatě je to to samé co už tu většina zmínila. Žádná informace ohledně kde bydlí, na setkání nemá čas a jiným způsobem komunikovat nechce. Je to stránka Fetoo. A když jsem viděl ten extrémní zájem tak mi to bylo podezřelý. Když jsem zkusil pár holek tak problém stejný u všech který jsem zmínil. Musím říct že oslovení je vždy automatická zpráva a v případě odpovědi začne někdo psát. Tak jako tak někdo tam je. Není to počítač jelikož zprávy jsou reálně odpovidatelny takže je nesmysl aby byl počítač tak dobrý v českém jazyce že umí skloňovat. Ale to psaní s nimi je nekonečný a klidně si budou psát dokud vás to nepřestane bavit a smažete účet.

 34. Dobrý den,četl jse skoro všecny komentáře,stížnosti,skušenosti chcet li.Ano většina z vás má pravdu a to do slova,byl jsem jeden z vás který naletěl né malou částkou po delší dobu na těchto fiktivních web seznamkách mdates ft.mydates.Je to to samé,pořád dokola!A výsledek?Žádný.I když o tom píšou ve smluvních podmínkách i přesto je to podvod a klam na lidi nevídaného rozměru.Jsem jeden z vás který je proti takovému to zacházení s lidskími vlastnostmi.Hanba vám!!! jděte raději neco dělat rukama!!Měl by to být trestné vymáhat peníze pod takovou záminkou jak si přijít né k malímu obnosu.Hovada!!!Vyhnout se tomuvelkým obloukem.Ale vše má svůj čas.Boží mlýny melou pomalu ale jisťe.Nic nemá dlouhého trvání!!!!Na každou svini se voda vaří!!!!

 35. More Dates vykazuje známky podvodu , píše Vám mnoho žen a jediným cílem je vylákat z Vás odpovědi, které jsou ovšem za peníze. Jen nevím jestli to je na ČoI , nebo Pčr.

 36. Dobrý den
  Před rokem jsem zkusil registraci na prostopasnyemail.cz.Velmi brzy jsem zjistil,že je to podvod.Zaplatil jsem poplatek na zkušební dobu.Po uplynutí zkušební doby jsem přestal stránky navštěvovat, ale do dnes mi chodí emaily,že jim dlužím peníze. Že moje platby jsou v prodlení.Vyhrožují soudem atd.Mám tyto meily ignorovat,nebo zaplatit?Děkuji za odpověď Honza

 37. Stejně podvodné jsou i stránky MilfMe.com Falešné profily, Už v textech jednotlivých žen jsou gramatické chyby, špatné skloňování, píší o sobě v mužském rodě….

 38. Potvrdil jsem si podvodné jednání MyDates, vytahují z Vás obrovské peníze a umí to moc dobře. Není možné se dočkat schůzky, nebo rande, protože jednoduše si nepíšete s dotyčnou osobou, ale pouze s operátorem této služby. V podstatě se nikdy nedostanete ke skutečné osobě, ale vždycky k operátorovi. Udělal jsem si test, a ten mi to potvrdil. Ale pozor vystupují moc přesvědčivě, musel jsem tam nechat obrovský balík peněz, než jsem pochopil, ale pomohlo mi k tomu jedno video, kde to vysvětlili. No prostě jsem vůl no

  1. Ano je to vše podvod More dates ,Mdates,iflirts,My dates všechny tyto seznamky jsou holandské ,,odpovídá vám více operatorek přehazuji si vás jako bramboru ,někdy na to příjdete někdy ne ,schuzka je v nedohlednu a jen samé sliby ,nechut přejít z tohoto chatu jinam ,na jinou formu komunikace ,pokud si s dívkou píšete déle ,tak nejdříve vám tvrdí ,že má1dítě pak 2děti a nakonec jedno ,pokud se zeptáte odkud je ,sice uvede to místo které má na profilu ,ale neví že je to vesnice u Hradce Králové a vám tvrdí ,že je to za Plzní prostě zmatek podvod .Pánové tyto seznamky nebrat stojí opravdu moc peněz ,jeden chat vychází na16kč zhruba,Tak nebudme hloupí.

 39. Samozřejmě spoustu profilů ja falešnřch, ale kdyby byly falešné všechny seznamka jako taková by nic nevydělala. Podrobil jsem seznamku idates jednoduchému testu. Založil jsem si druhý profil jako žena nahrál fotku a začal randit sám se sebou. A z toho co jsem napsal nepřišlo vůbec nic. Vzájemná konunikace neprobíhá píšete si jen s moderátory a roboty. Takže já píšu nějaké ženské aniž bych měl kontrolu nad tím které kdy a co. Peníze jsou až na prvním místě. Naprosto šílený Mordor

 40. Dobrý večer, potřebuji poradit. Přihlásila jsem se na erotickou seznamku…uživatele byli skvělí,ale chování samotné seznamky otřesné. Když se v jednom chatu, veřejném chatu začali uživatele otevřeně bavit o ženě,která uživatele hledala a balamutila,tak se záhadně začali jejich profily ztrácet,mizet a stávat neaktivními. Když jsem na support napsala dotaz,zrušili i můj profil s odůvodněním,že porušují zásady. Což nebyla pravda. Mám možnost se někde dovolat? Mimochodem profil teto ženy je stále aktivní a stále může zneužívá.
  Děkuji

 41. Nabídka půjčky pro každého
  Potřebujete peníze na realizaci vašeho projektu? Zde nabízíme všechny typy půjček, rozsah půjček začíná od 10 000 Kč/euro do 155 000 000 Kč/eur s flexibilními podmínkami půjčky. Splácení úvěru začíná od (1 – 360 měsíců). Pro více informací kontaktujte: markovaruzena09@gmail.com

 42. Kto chce idates, moredates, mydates alebo niečo podobné vyskúšať, môže, odporúčam profil nevypĺňať, nechať bez fotografie. Moja skúsenosť je, že ak tam je skutočná žena skrývajúca sa pod niektorým profilom, človek musí mať šťastie ju nájsť, ja som to šťastie nemal. Súhlasím s názormi, že tam sú falošné profily, a stránke ide len o to vytiahnuť peniaze od užívateľa.

 43. Dobry den.
  Tak největší komedie jsou tihle experti. Posílají maily o platbě. Když smažte maily nebo je hazite do spamu začnou posílat dopisu na adresu bydliště. Ta to i přes to , ze jste žádnou neuvedli.
  Jednoduše vám sjedou koncovou IP adresu a už vas mají.
  V dopisech které chodí vystupují jako právní firma která tuto seznamku zastupuje a vyhrožují vám, že jste se k něčemu zavázali dvojitým přihlášením. Pak , že mají vaše platební udaje ( ačkoliv jste žádné nezadali atd). Vrcholem je když k dopisu přiloží papír na kterém vas žádají o uznání vašeho dluhu. Další perla je , že vám uvedou přímo účet v mezinárodním vzoru Iban. A to vám tvrdí, že mají vaše platební údaje.
  Byl jsem na PČR ta vypracovala prvotní poznatek s podezřením na pokus o podvod. Hlavně mi řekli , že nemam nic platit. Právník mi při konzultaci řekl totéž.
  Zloději, podvodníci.

  1. Dobrý den, pane Zdeňku,

   Jak to dopadlo? Řeším teď stejný problém. Zatím mi nechodí dopisy, ale píšou mi, že mají mou IP adresu, a že budou vymáhat platbu za členství, které jsem nezaplatila ani nevyužila, protože jsem chtěla profil po necelých 24 hodinách smazat. A přesto chtějí zaplatit platbu za VIP členství, které jsem ani neměla. Máte nějaké postřehy, rady, kam se mám obrátit? Je to dost stresující věc. Děkuji.
   Hezký den,

   Monika

 44. Dobrý den všem, nabízíme rychlou, spolehlivou soukromou půjčku, s nízkou úrokovou sazbou 4 %, rozsah půjčky od 5 000 Kč/EUR do 50 000 000 Kč/EUR v období (1 až 400) měsíců, tato transakce je 100 % zaručeno pro každého v Pro Slovenskou a Českou republiku pro více informací kontaktujte email: huckovaiveta5@gmail.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *