Jak si užít ideální rodinný den?

Autor

Ideální rodinný den dokáže nabídnout dostatek zábavy na dobu celého dne, pro malé i velké. Často ale vyžaduje kompromis, aby si opravdu všichni užili celý den. K dostání jsou ale i taková místa a aktivity, kde se velice dobře pobaví nejen ti menší, ale také dospělí. Pojďme se podívat na pár případů, které to splňují! 

ZOO nabídne zábavu i poučení

Jedná se o jeden z nápadů, který rozhodně patří mezi ty velice časté. Rodinné výlety do ZOO jsou už dlouhou tradicí, která se stále nemění. Pro malé nabízí především spoustu zábavy a poznání nových zvířat. Ale i dospělí, především ti zvídavější, si mohou užít zábavu i nové znalosti. ZOO je zkrátka typickou zábavou pro celou rodinu. A pokud chcete zpestřit klasickou nabídku, tak najděte termíny představení či veřejného krmení, které jsou víceméně v každé ZOO.

Do které ZOO se vyplatí s rodinou podívat?


Photo by Irene Grace Tolentino on Unsplash

Únikové hry plné zábavy i napětí

Další mezigenerační zábavou mohou být únikové hry. Jedná se o druh hry, kdy musíte v určeném časovém rozmezí vyřešit hádanku, která vás dostane z místnosti či komplexu místností. Mohou být různě motivovány od hororových motivů s opravdovými úleky, až po klasické pohádkové náměty. Pro celou rodinu tak únikové hry mohou být maximálně oblíbenou zábavou, kterou si navíc mohou obtížností i tématem přizpůsobit tak, aby opravdu vyhovovaly každému.

Laser game jako adrenalinová zábava

Laser game je střílečka s použitím neviditelné laserové technologie ve speciální aréně. Účastníci dostanou na sebe obleky detekující zásah a zbraň, která vysílá neviditelný laser. Celá hra se poté ocitá v temné aréna, kde je jediným světlem laserový obrys zábran a objektů. K tomu svítí také obleky účastníků. Ke hře je dokonce možnost vybírat světelné a hudební motivy, protože je celá většinou pět až deset minut trvající hra podkreslená hudbou.

Úvodní foto: Photo by Nikolay Tchaouchev on Unsplash

7
Komentujte jako host

3 Počet komentářů
4 Odpovědi na vlákno
0 Sledující
 
Komentář s nejvíce reakcemi
Nejžhavější komentáře
4 Autoři komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mačka

Myslím, že každá Zoo stojí za to. Každá může nabídnout něco zajímavého, co jiná nemá! O druhých dvou možnostech nebudu diskutovat, nemám s nimi totiž žádnou zkušenost.

Až budou vnoučata starší, určitě vyzkoušejte, stojí to za to a věřím, že se budou bavit nejen děti, ale i ty 😉

Mačka

No, to asi neee, už jsem na to stará! Víš, kolik mi je?

Věk je jenom číslo a ty nepůsobíš jako vetchá stařenka 😉

Mačka

Už to není, co bývalo, prostě už mi není 20. A na takové hry, kde se pobíhá, jsem nikdy moc nebyla. Ani za mlada. Mám ráda svůj klid.

trz

Zoo není o čem! Únikovku jsme zkusili, taky dobrý, ale není to pro „stresaře“ 🙂 Střílečky obecně nemáme rádi, tak tam za nás určitě ne-e. Plus já osobně ve tmě – no dvojité ne! :))

Sasanka73

ZOO je v pohodě. Miluji brněnskou. Laserovku za mne ne, ale do únikovky bych šla. Jenže ne na čas. Tak to neklapne.