Rodina21 slaví desáté narozeniny!

Autor

Rodina21 právě dnes slaví 10. narozeniny. Za těch deset let jsme přinesli za vydatné pomoci našich čtenářek a čtenářů přes tři tisíce článků. Vyhlásili jsme více téměř 500 soutěží, v rámci kterých jste nám představili na 4000 Vašich fotek. Společně jsme také pomáhali. Přispěli jsme na boj proti nemocem, samotě i chudobě. Podpořili jsme děti i dospělé a nezapomněli jsme ani na zvířata.

Bez Vás by nic z toho nemělo smysl, a proto největší dík patří právě Vám.

A jako každý rok i letos pro vás máme jako dárek také narozeninovou soutěž.

Zavzpomínejte na to, co dobrého Vám osobně uplynulé desetiletí přineslo a napište nám o tom do komentářů. Co Vás nejvíc potěšilo, čeho jste dosáhli a co jste prožili? Podělte se s ostatními o své malé i velké radosti. Soutěž trvá do 28. 6. 2020

Po skončení soutěže vylosujeme dva výherce, kteří získají některou z těchto cen.

11
Komentujte jako host

11 Počet komentářů
0 Odpovědi na vlákno
1 Sledující
 
Komentář s nejvíce reakcemi
Nejžhavější komentáře
11 Autoři komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
cudlik

Milá velká rodino, přejeme ti k prvním kulatinám, ať rodinné pouto jen sílí a roste a ty zůstáváš otevřená všem pro potěchu i útěchu, pro radu, inpiraci, kuráž, pohlazení…zkrátka zůstaň tu s námi, stále tak skvělá. Páni 10 let uteklo jako voda a jak se nám za tu dobu život změnil. My si k dcerce pořídili malého raubíře. A díky jeho neutuchající energii a živelnosti nás vybičoval k tomu opustit pohodlí panelového bytu a udělat krok do obávaného žití v domku.Nelitujeme, i když tím jsme se postarali o doživotní zábavu. Stále nás to, ale moc baví, byť se učíme pokusy… Číst vice »

trz

letí to, letí… tolik věcí je jinak a tolik je pořád stejných 🙂 mějme se rádi! TeReZa

Mačka

Deset let je relativně dlouhá doba. I když ve skutečnosti mi to připadá nedávno, kdy jsem se přidala k této naší velké rodině. Však se tu toho událo nemálo za ten čas. Ráda vzpomínám na charitativní projekty, kterých jsem se účastnila. Myslím, že pomáhat má smysl. Škoda, že už nejsou. I v mém životě se toho hodně změnilo. Konečně jsme se dočkali (já a manžel) a jsme babičkou a dědečkem. Máme dva úžasné vnoučky, a musím říct, že předtím jsem si neuměla tak úplně představit, jak je tato naše nová role krásná a zábavná. Jak jsme opakovaně překvapováni novými dovednostmi… Číst vice »

Peprmintka

Posledních deset let je v mém životě jedna velká houpačka. Chvíli rozhled a pode mnou nádhera, chvíli propad někam, odkud se těžko hrabu zpátky. Rodině 21 bych chtěla popřát jen ty krásné rozhledy, spoustu fajn návštěvníků a milých článků.

janny1

Uplynulé desetiletí mi přineslo zlom v mém životě. Můj věk se přehoupl do té horší poloviny, kdy navštěvuji lékaře víc než bych chtěla, tomuhle někdy člověk zkrátka neporučí. Potkalo mě však i něco krásného, a sice nový vztah. Posledních 7 let má můj život konečně smysl. Je plný lásky, štěstí, spokojenosti a společných zájmů. Trávím čas s někým, kdo mi konečně „sedí“ a pevně věřím, že spolu i zestárneme. Mé dcery „vylétly z hnízda“, začaly žít život po svém, s někým, koho milují. Neberu to tak, že jsem se jich „zbavila“, ale jsem ráda, že mají každá svoji domácnost a… Číst vice »

jar1

Uplynulé desetiletí mi přineslo hlavně nové kamarády, novou práci, nové kolegy a spoustu pěkný zážitků.

sudoku68

Spokojenost ve vztahu, v práci, slouží i zdraví …co víc si přát?

natkajar

Uplynulé desetiletí mi přineslo nové vrásky, pár šedivých vlasů navíc, hlavně další kila navíc a nové starosti. Ale i hodně důvodu k radosti a smíchu s kamarádkami, takže se to vyrovnalo 🙂

Jezisek

Zklidnění, nové koníčky a kamarádství

mishulka33

Uplynulé desetiletí mi přineslo práci…mou první skutečnou práci poté, co jsem dokončila studium…mou vysněnou práci. Vždy jsem chtěla být policistkou. Po studiu na střední škole a vyšší odborné škole jsem měla jasno, co bych chtěla dělat. A splnilo se mi to…Ne vždy práce přináší jen to příjemné, ně všichni lidé jsou takoví, jak bych si přála, ale pořád se najde spousta lidí, kteří moji práci dokáží ocenit. Dalším zlomem v posledním desetiletí byl nový vztah. Našla jsem si přítele, který mi stojí po boku, věříme si a můžeme se na sebe spolehnout. a hlavně – máme se rádi. Myslím, že… Číst vice »

jarjar1

Pohled na to, jako moje děti vyrostly a jak já stárnu 🙂