Výjimečné děti a jejich pohádky

Autor

Je mezinárodní den dětí! A já mám tu čest být jedním z autorů, kteří stvořili společné dílo v podobě pohádek. Ty jsou psané na míru skutečným hrdinům, kteří každý den bojují s nepřízní osudu. Vtáhnou vás, potěší, překvapí i rozesmějí. Jsou totiž psané srdcem. 

66 pohádek psaných s láskou různými autory přináší rozmanitost a originalitu. Příběhy ukazují, že i přes svá omezení mohou handicapované děti na zemi, ve vzduchu, v moři i ve vesmíru prožívat stejná dobrodružství jako jejich zdraví kamarádi. Jeden z výjimečných hrdinů ostatním dokonce mává z obláčku.

Sbírka pohádek je inspirovaná skutečnými hrdiny a jejich životními příběhy. Nestává se často, že by někdo zachraňoval svět z vozíčku, ocitl se ve světě kouzel a čar i s neposlušnýma nožičkama nebo prožíval tajuplná dobrodružství přímo ze své postýlky. Přesto jsou to oni, kdo na zemi, v moři i ve vesmíru prožívají úžasné okamžiky plné naděje, odvahy i lásky.

Nechte se vtáhnout do jejich světa plného dobrodružství, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Ten ani přes svůj handicap tito výjimeční hrdinové neztrácejí.

Veškerý výtěžek z prodeje knihy obdrží rodiny dětských hrdinů na usnadnění jejich životní cesty.

Podpořit vznik této naprosto jedinečné knihy můžete ZDE!

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *