Rozkvetlá dekorace

Autor

Podle pěkného návodu z internetu jsem se rozhodla, že si udělám krásnou dekoraci, kterou si dám do okna, na zeď nebo na dveře.

Co budeme potřebovat: lze použít barevné čtvrtky, ale já jsem použila kuchyňské utěrky, které jak doufám dlouho vydrží, nůžky, stužky, papírové šablony, tužku, lepidlo nebo jehlu a nitě v barvě utěrek.

Jak na to: Nejprve si z barevných utěrek podle šablony vystřihneme různé tvary a velikosti květů, motýlků, prostředky kytiček a motýlků. Já dělala dvojité motýlky.

Lepidlem přilepíme do kytiček středy a také slepíme motýlky a seřadíme si všechno za sebou tak, jak to budeme lepit na stužku.

Já jsem to nelepila, ale složila jsem si to a na stužku jsem to přišila vždy pár stehy stejnou barvu nitě, takže to není ani vidět.

Nahoře stuhy jsem si udělala očko na zavěšení, které jsem prošila a schovala pod první kytičku. Postupně jsem přišívala motýlky a ostatní kytičky. Dole na stuze jsem udělala mašličku a dekoraci jsem pověsila na dveře.

Protože jsem si hned připravila 4 stuhy, vystříhala jsem si hodně kytiček a ještě více motýlků a udělala jsem zároveň 4 krásné dekorace, které rozdám rodině.

Tak Vám přeji příjemné tvoření 🙂 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *