Vyzkoušela jsem za vás: nákupní centra, outlety a sekáče. Co je nejlepší?

Autor

Není obchod jako obchod a mnohdy vás i ta největší obchodní centra dokážou zklamat ve výběru módy a oblečení. Sama jsem se o tom přesvědčila při probíhání pražských center a obchodů. Které bych vám nakonec doporučila nejvíc?

Velká obchodní centra vás dokážou potěšit, ale něco jim chybí

Samozřejmě jsem musela během svého cestování navštívit i některé z velice populárních pražských center. Těmi největšími je zajisté Palladium v samotném centru metropole a Chodov v jižní části Prahy. Na každou ženu, a mě také, určitě zapůsobí dobře výběr spousta malých butiků a různých módních značek, které můžeme na několika patrech navštívit.

Jenže často se nepodařilo skrýt typický dojem outletových značek, co dokáže návštěvu znepříjemnit. Především kvůli tomu, že polovina obchodů byla v akcích, ale zároveň byly velikosti dostupné už jen v těch nejmenších, či naopak v oversize. To je bohužel daň, kterou my ženy dobře známe v moment, kdy koukáme po rudých cenovkách s akcemi.

Outlet pojatý ve velkém stylu!

Oproti tomu jsem se pak rozhodla navštívit pražským ženám známý a oblíbený outlet. Premium Outlet Prague Airport je obchodní dům umístěný kousek od pražského letiště severním směrem. Už jen název sám o sobě mi k první návštěvě slíbil příjemný zážitek. A k mému ohromnému překvapení to příjemný zážitek i byl!

Zprvu jsem neočekávala žádné rozumné částky sortimentu, protože se i na internetových stránkách dočtete o buticích a značkách nejvěhlasnějších módních návrhářů a populárních značek. Jenže i přes takhle lákavou nabídku se dá nakupovat levně. Příjemné výprodejové ceny se mi podařilo najít rovnou v celé sérii obchodů a v porovnání ceny a kvality zpracování sem si jistá, že žádný z předešlých obchodních domů mě nedokázal tolik nalákat. Zkuste to sami, stojí to za to!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *