Grada má Pečení pro děti i Psí štěstí

Autor

Jak se zdá, nastalo nám velmi deštivé jaro. A co se hodí do deštivých dní lépe, než zalézt si na oblíbené místo a ponořit se do příběhů a zkušeností ukrytých v řádcích? Grada proto přináší něco pro malé pekaře, ale i pro romantické duše.

Pečení pro děti
Bezva recepty krok za krokem
Autor: kolektiv autorů

Už umím péct jako maminka!

Úžasná knížka s krásnými fotkami, skvělými nápady a recepty na spoustu dobrot, které si můžeš jednoduše upéct třeba hned. Také se tu dozvíš zajímavosti o surovinách, ze kterých ty vynikající zákusky vzniknou, a poznáš dobroty z celého světa. Budeš péct jako mistr cukrář. Naučíš se šlehat, míchat, prosévat, rozpouštět čokoládu, zdobit dorty a hlavně péct lahodné dorty a zákusky, které všem zachutnají. Pečení je velká zábava! A teď už dokážeš upéct skvělý dort jako od maminky. Pečení je hračka!

Více informací na https://www.grada.cz/peceni-pro-deti-bezva-recepty-krok-za-krokem-14066/

Ukázka z knihy:

Psí štěstí
Autorka: Petra Schierová

Mel je úspěšná mladá žena se skvělou kariérou. Jednoho dne ale dostane dopis, který otřese jejími pečlivě připravenými plány. Prateta jí odkázala veškerý majetek pod podmínkou, že bude jeden rok bydlet v jejím domě na pobřeží a povede tam obchod s uměním. K dědictví dokonce patří i pes.

V kouzelném přímořském městečku na ni čekají milí lidé i přátelé z dětství, a hlavně právník Alex, ze kterého se jí vždycky rozbuší srdce. Při procházkách po pláži s malou labradorkou Čoko objevuje radost ze života. A najednou si uvědomí, že našla štěstí a domov. Odváží se do svého života pustit i lásku?

Více info na https://www.grada.cz/psi-stesti-14167/

Ukázka z knihy:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/