Očima čtenářky: Jaký typ kalhot mi sedí nejlépe?

Autor

Že dokáže být opravdu široký výběr občas i na škodu a dokáže pěkně zamotat hlavu, jsem se přesvědčila i já sama. Rozhodla jsem se totiž v rámci nákupní horečky vyzkoušet rovnou několik desítek různých džínsů a sama se tak přesvědčit, které mi padnou.

Barvy a vzory dokáží a divy!

Na začátek asi musím zmínit především to, že jsem žena průměrné postavy vysoká 175 cm, což se může při hledání správného stylu či značky hodit i vám. Při zkoušení jsem se hned přesvědčila o tom, že volba správné barvy je při výběru džínsů opravdu klíčová.

Různé odstíny či vzory dokáží postavu zásadně rozšířit, či naopak zúžit. Proto především dívkám s drobnými nohami mohu doporučit přednostně světlé vzory, u dívek průměrné postavy pak mohou světlé vzory až nepřirozeně rozšiřovat a klasické modravé či šedavé i černé druhy džínsů by vám mohly padnout jako ulité.

Volba správné značky a střihu je opravdová výzva!

Výběr značky je pak stejně zásadní a u mě se osvědčily tradiční dámské kalhoty Wrangler. V rámci svého povolání trávím spoustu času v pohybu, a pokud například šetříme na značkových materiálech, tak se může dostavit i nepříjemný efekt, kdy se nekvalitní džínovina zkrátka prošoupe a protrhá na tříslech či ke konci kalhot. Stejně tak nepříjemný může být i dopad na kůži, kde se třením tvoří dotěrné opruzeniny.

U střihů jsem sama očekávala, že přijdou ty největší rozdíly, a to se mi také potvrdilo.

Mezi různými délkami džínsů jsem se já osobně našla především v kratší variantě s odkrytými kotníky. Ta se ale ne vždy dá nosit v chladnějším počasí a dá se říct, že ji docení především mladší generace. Podobné střihy se většinou vyrábí ve stretch materiálu, co dokáže vyrýsovat a zvýraznit přirozenou postavu. V nabídkách obchodů se dají koupit i dnes již z módy vyšlé „zvonkáče“, ale ty jsem upřímně zkusila snad jen jedinkrát, a to mi také stačí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *