Bazar pro dobrou věc

Autor

Hospic Dobrého Pastýře uspořádal sbírku knih pro velký dobročinný knižní bazar, který se uskuteční již brzy – 14. března 2020.  Výtěžek bazaru poputuje na podporu péče o nevyléčitelně nemocné pacienty. Čeká vás úžasný den s velmi zajímavým doprovodným programem.

Nenechte si proto ujít tuto báječnou březnovou událost v Knihovně Václava Havla! Dne 14/3/2020 od 10:00 hodin začne velký charitativní knižní bazar, těšit se můžete na fantastický výběr knižních novinek i hodnotných klasických děl. Najdete zde českou i světovou beletrii, bestsellery, severské drama, dětskou literaturu, sci-fi, poezii, učebnice, životopisy, cestopisy, detektivky, kuchařky i esoteriku. Na své si přijde opravdu každý. Jednotlivé tituly pořídíte za 50 / 100 /150 korun, některé i za dobrovolný příspěvek, za nákup Vám bude vystaveno potvrzení o daru.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

11:00 – O ČERVENÉ KARKULCE
Nekonvenční loutkové divadlo Štěpána Volného.

14:00 – SETKÁNÍ S MICHALEM VIEWEGHEM
Před několika lety se utkal se smrtí a zvítězil. Neformální diskuze o jeho životě a tvorbě „před a po“.

16:00 – BESEDA: NEZBYTNOST ODCHÁZENÍ A KRÁSA DOPROVÁZENÍ
Hosté: Milosrdná sestra svatého Karla Boromejského ANGELIKA PINTÍŘOVÁ, publicista a filmový dokumentarista TOMÁŠ ŠKRDLANT, autor dokumentárního snímku „I am like a tiger“, zdravotní sestra domácího Hospice Dobrého Pastýře ADRIANA ŠANDREJOVÁ a MICHELA ŘÍHOVÁ, která za pomoci domácího hospice svého otce doprovázela. Besedu slovem a hudbou provází houslista a herec MARTIN ZBROŽEK.

17:30 – PROMÍTÁNÍ DOKUMENTU “I AM LIKE A TIGER”
Posledních sto metrů životního maratónu slovenského architekta a portrétisty Josky Vensona. Setkání s nemocí i se smrtí. „Posledních sto metrů maratonu je nejtěžších. Nebudu se plazit. Budu sprintovat až do cíle.“ To je heslo, kterým se řídil. A nebál se odhalit ty nejniternější okamžiky konce života před kamerou. Scénář a režie: Tomáš Škrdlant (2011)

Vstupné dobrovolné.

Akce byla z důvodu koronaviru zrušena.

Odkaz na bazar: https://www.facebook.com/events/1280682458785570/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/