Grada jde Za sluncem po stopách císařovny Sisi

Autor

Pokud patříte mezi fanoušky císařovny Sisi, pak si tuhle publikaci určitě nemůžete nechat ujít. Ponoříte se spolu s ní do cestování a odhalíte, kde musela čelit nebezpečím, kterou zemi si zamilovala a kde všude najdete její sochy. Kniha v sobě spojuje nejen vášeň po objevování cizích zemí, ale také nadšení pro historii.

MOŘE. EXOTIKA. DOBRODRUŽSTVÍ.

Vydejte se s císařovnou Sisi za sluncem. Plavte se na luxusních jachtách podél pobřeží PortugalskaŠpanělska i Alžbětina milovaného Řecka. Zavítejte na GibraltarKypr a Maltu. Objevte krásy ItálieVatikánu a Francie. Navštivte lázně i horské sídlo v dnešním Rumunsku či prastará města v nynějším Chorvatsku. Nechte se zlákat výpravou za vůněmi Orientu: Sisi se totiž podívala i do dnešního Turecka a Libanonu. Nadchly ji pyramidy v Egyptě a zastavila se též v Maroku a Tunisku; v Alžírsku dokonce dvakrát strávila zimu.

Dagmar Beňaková oživuje Sisin příběh a zve Vás na místa známá i neznámá, všechna však spjatá s touto vášnivou cestovatelkou a svobodomyslnou rebelkou. Publikace obsahuje další nezveřejněné detaily o legendární císařovně a bohatou obrazovou dokumentaci kombinující dobové i současné fotografie.

ČEKÁ VÁS NEODOLATELNÉ SPOJENÍ HISTORIE A SOUČASNOSTI, POZNÁNÍ A TIPŮ NA VÝLETY

Více o knize na https://www.grada.cz/za-sluncem-po-stopach-cisarovny-sisi-13579/

Ukázka z knihy:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/