Grada má Vraždu na hřišti

Autor

Až se  vrátíte z procházky ve stále barevnější podzimní přírodě, možná zatoužíte po troše napětí. Máme pro vás proto tip na novou knihu Vražda na hřišti od spisovatelky Catherine Shepherdové. A až se za oknem pomalu začne plížit mlha, budete už plně ponoření do pátrání po vrahovi, který si pro své ohavné činy vybere to nejnevinnější místo, dětské hřiště.

Anotace:

U skluzavky na dětském hřišti je nalezena mrtvá mladá žena v bílých nabíraných šatech. Vlasy má spletené do copů a vypadá jako vzorná školačka. Při ohledání soudní lékařka Julia Schwarzová zjistí, že v jejím srdci vězí zlomený šíp. Nikde ale není žádná krev.

Vyšetřování nabírá na obrátkách, když je na hřišti v sousedství objevena další mrtvá, opět s copánky a ve stejných šatech. Ukáže se, že dívky měly ještě něco společného – obě bojovaly se závislostí. Je jasné, že je má na svědomí stejný pachatel. Bude vraždit dál?

Více o knize na https://www.grada.cz/vrazda-na-hristi-13087/

Ukázka z knihy:

O autorce:

Catherine Shepherd (pseudonym) se narodila v roce 1972. Po maturitě začala studovat ekonomii a poté několik let pracovala pro velkou německou banku. Vlastní texty začala psát už na základní škole a později se k této své vášni vrátila. První detektivku vydala v dubnu 2012, brzy následovaly další kriminální romány a všechny se umístily na nejvyšších pozicích žebříčků Amazonu.

V listopadu 2015 začala publikovat sérii s hlavní postavou berlínské vyšetřovatelky Laury Kernové a o rok později vydala knihu Vražda na blatech (Mooresschwärze), úvodní svazek série kriminálních příběhů s patoložkou Julií Schwarzovou. Patří k nejprodávanějším německým autorkám thrillerů a kriminálních románů. Má na kontě přes dva miliony prodaných knih.

Více knih od této autorky najdete na https://www.grada.cz/autor/shepherd-catherine/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *