Pro oči nevidím v nakladatelství MOBA

Autor

Ulehněte na deku, nachystejte si skvělý letní drink a začtěte se do zbrusu nového detektivního příběhu v nové knize Marie Horové.

Psychologa Martina Steina jednoho dne navštíví jeho přítelkyně, se kterou se již řadu let neviděl, a požádá ho, aby jí pomohl nalézt desetiletého syna, který se ztratil. Všichni, včetně policie, jsou přesvědčeni o tom, že chlapec již nežije, ale jeho matka se s tím odmítá smířit a stále ho hledá. Martin se proto obrátí na svou známou, která pracuje u kriminální policie. Díky ní je vtažen do ještě temnějšího případu série brutálních vražd žen. Ocitá se tak najednou mezi dvěma případy, které mají jedno společné – nikdo nic neviděl.

Více o knize na https://www.mobaknihy.cz/pro-oci-nevidim.html

 

Ukázka z knihy:

7
Komentujte jako host

6 Počet komentářů
1 Odpovědi na vlákno
0 Sledující
 
Komentář s nejvíce reakcemi
Nejžhavější komentáře
7 Autoři komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
janny1

Super knížka, všem doporučuji, čte se to samo, doslova jedním dechem 😉

já jsem starej poseroutka, ale dobře vím, koho takovým děšením potěším! 🙂

Mačka

Čte se velmi dobře, a to rozuzlení obou případů mě fakt dostalo. To není, jak jiné detektivky a kriminálky, kdy skoro od začátku víme, kdo je vrah!

jar1

Knížku jsem dostala jako dárek od Vás a tak se už moc těším, jak se budu u toho bát. Děkuji

Nicolett

Super dobrá detektivka.

Silvisko73

Něco mne láká přečíst ji…ale co pak s désivými sny? ..Četla jsem knihu o Sirénách..Dodnes nad tím přemýšlím. Ale asi podlehnu. Zvědavost je velká.

cudlik

Určitě nebudete litovat, já také nejsem čtenář detektivek, ale tady jsem hltala každou stránku a na konci knihy jsem si doslova musela zavřít pusu…..kniha udělala dojem