Pro oči nevidím v nakladatelství MOBA

Autor

Ulehněte na deku, nachystejte si skvělý letní drink a začtěte se do zbrusu nového detektivního příběhu v nové knize Marie Horové.

Psychologa Martina Steina jednoho dne navštíví jeho přítelkyně, se kterou se již řadu let neviděl, a požádá ho, aby jí pomohl nalézt desetiletého syna, který se ztratil. Všichni, včetně policie, jsou přesvědčeni o tom, že chlapec již nežije, ale jeho matka se s tím odmítá smířit a stále ho hledá. Martin se proto obrátí na svou známou, která pracuje u kriminální policie. Díky ní je vtažen do ještě temnějšího případu série brutálních vražd žen. Ocitá se tak najednou mezi dvěma případy, které mají jedno společné – nikdo nic neviděl.

Více o knize na https://www.mobaknihy.cz/pro-oci-nevidim.html

O dalším dílu ze série najdete více inormací ZDE

Ukázka z knihy:

7 comments

  1. Čte se velmi dobře, a to rozuzlení obou případů mě fakt dostalo. To není, jak jiné detektivky a kriminálky, kdy skoro od začátku víme, kdo je vrah!

  2. Něco mne láká přečíst ji…ale co pak s désivými sny? ..Četla jsem knihu o Sirénách..Dodnes nad tím přemýšlím. Ale asi podlehnu. Zvědavost je velká.

    1. Určitě nebudete litovat, já také nejsem čtenář detektivek, ale tady jsem hltala každou stránku a na konci knihy jsem si doslova musela zavřít pusu…..kniha udělala dojem

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *