Další společná adopce Jednadvacítky!?

Autor

Přesně za měsíc začne náš tradiční „nový začátek“. Vždy 28. září zahájíme nový společní charitní rok. Pomáhali jsme už v různých směrech a tak se naše redakční rada sešla a radila a radila, co by vás mohla zaujmout letos a komu bychom mohli být společně Jednadvacítkově prospěšní. A po poradě rada dospěla k návrhu, který vám tu dnes předkládáme.

O neziskové organizaci Splněné dětské přání jste už u nás mohli číst. A tak poté, co jsme pomáhali českému zvířátku, africkým dětem, v boji proti rakovině a ženě v Keni, navrhujeme vám:

POJĎME SPOLEČNĚ POMÁHAT (S)PLNIT PŘÁNÍ DĚTEM!

Vybrali bychom dárečky pro hendikepované děti, které by pro ně zhotovila autorka projektu paní Šmejkalová. Během celého roku bychom se pak na našich webových stránkách i na stránkách Splněných přání (www.splnene-prani.cz) dozvídali různé příběhy ze životů postižených dětí, jejich příběhy jsou velmi emotivní a životy náročné. Proto i malý příspěvek a hlavně podpora je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat. Vybrat si lze z různých dárků, záleží na tom, kolik budeme chtít darovat a jak se společně domluvíme. Od srdíček, přes andílky a panenky až po tašky různých vzorů… Vše bude vyrobeno a o všem budeme dostávat informace, jak se tvoří, kam a komu putují.

Tak co, jdeme do toho? S radostí přivítáme předchozí pomáhající i nové „tváře“! Čím víc nás bude, tím líp!

Kdo má zájem se připojit, hlaste se do 20.9. zde pod článkem v komentářích. Dodávejte svoje tipy na výběr dárků, můžete i výši daru, prostě vše, co vás napadne. A také se klidně ptejte, redakce je – stejně jako paní Martina Šmejkalová – připravena s Vámi komunikovat.

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na