Kreativní balík č. 6

Autor

Naše čtenářka Lenka, kterou znáte pod přezdívkou Cudlik, to měla s balíčkem pěkně složité. Jeden se totiž cestou ztratil. Ona to ale nevzdala a poslala nový balíček, který už (možná díky tomu, že to nebylo v balíkově poštovně náročném vánočním, ale poklidnějším velikonočním čase) dorazil na správné místo. Ale o to krásnější má příběh happyend! Její balíček putoval z Olomouckého do Pardubického kraje a od dětí nám přišlo psaní i fotky, takže máme společně obrovskou radost!

Přišlo nám kromě fotek i pár řádek od paní sociální pracovnice o tom, jak si děti balíček užily. I z fotek je vidět, že si děti ohromně užily a udělaly nádherné jarní výtvory!

Dětské centrum v Holicích je určeno pro děti jakéhokoliv věku, které z nejrůznějších důvodů nemohou vyrůstat ve své biologické rodině. Fungují zde 3 samostatné byty, které obývají zpravidla maximálně 4 děti. Ač se všichni snažíme, aby se život zde co nejvíce přiblížil běžnému rodinnému prostředí, sebelepší péče nenahradí lásku vlastní mámy a táty. O to více děti potěší jakákoliv pozornost zvenčí. Balíček od paní Lenky děti využily k jarní výzdobě svých pokojíčků. S tetami malovaly obrázky, vyráběly zvířátka z papíru, lepily velikonoční kuřátka. Při tom si užily spoustu zábavy. Děkujeme!

Díky takovým zprávám (věříme, že ostatní obdarované děti v domovech měly stejnou radost) vidíme, že děláme společně správnou věc! Charitativní rok už se nám blíží do konce, ale ještě můžeme posílat, takže klidně se neváhejte ještě přidat! O čem je naše letošní charita plus kam už jaké balíčky putovaly – to vše si můžete počíst pod štítkem PRO DĚTI V DD (nahoře pod nadpisem)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *