Novoroční rozjímání

Autor

A je to tu. Či spíše není. Letošnímu roku 2018 již definitivně odzvonilo. Je za námi. Utekl jak voda. Unikl do neznáma. Je nadobro a natrvalo, docela, dočista a naprosto pryč. Možná se vypařil jak pára nad hrncem. Zůstává nám z něj jen několik málo hodin a vzpomínky. Vzpomínky na právě odbíhající rok. Jaký byl?

Byl krásný, byl nádherně a nezvykle teplý, již jarní sluneční paprsky připomínaly letní čas a i po kalendářním ukončení léta nás slunce dokázalo přinutit navštívit letní koupaliště, proběhl snad již tradičně svým rychlým tempem a událo se několik, povětšinou pozitivních změn.

A co nás čeká příští rok? Bude stejně krásný a radostný, jak ten, co nás právě opouští? Stane se ještě lepším? Radostnějším? Zamilovanějším? I když některé věci a životní běh či tok nedokážeme ovlivnit, nikdy nesmíme zapomenout, že je tu ještě spousta, velké množství, hromady a hromady, ba přímo kupy životních příležitostí, které dokážeme svojí energií korigovat, s láskou usměrňovat pozitivním směrem.

Všem přeji co nejpříjemnější vkročení do Nového roku 2019, se spoustou lásky, porozumění, radosti, zdraví a …… (zde si musí doplnit každý sám)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *