Dentální hygienou ke krásným zubům

Autor

Lidé se stále více starají o své zuby a zajímají se o správnou péči o ně. A tak není divu, že se dentální hygiena stala hojně vyhledávanou a navštěvovanou službou, kdekoli se vyskytuje. V rámci ní se totiž dozvíte, jak správně čistit své zuby, a to teoreticky i s praktickou ukázkou, bude vám doporučena vhodná tvrdost kartáčku a zubní hygienik při návštěvě odstraní zubní kámen, pigmentace a případně vám doporučí bělení zubů pro zářivější úsměv.

Bělení zubů Praha provádí i renomované zubní centrum Prague Dental Clinic sídlící v samém centru našeho hlavního města. Zkušení odborníci vám doporučí vhodný způsob bělení zubů tak, aby odpovídal vašim potřebám i možnostem. Pro samotné bělení je třeba, aby vaše zuby byly zdravé bez kazu a jakýchkoli zánětů, nejprve tedy absolvujete prohlídku a konzultaci se stomatologem. Poté se společně domluvíte, jaký způsob bělení podstoupíte. Nabízí se domácí bělení pomocí nosičů, které si pacient po dobu 14 dnů nasazuje se speciálním bělícím gelem, bělení jednorázové v ordinaci za použití akcelerační lampy nebo vnitřní bělení pomocí bělící vložky.

Dentální hygiena je pouze jednou z mnoha služeb poskytovaných zubní klinikou. Ta se zabývá komplexní stomatologickou péči s důrazem na estetickou stomatologii, kromě preventivních prohlídek s vámi odborníci vyřeší i nošení rovnátek, nasazení zubních implantátů, ošetření zubů korunkami, můstky, snímacími protézami a podobně. Vítány jsou i děti, u kterých je třeba vyvinout důvěru v zubaře, zbavit je strachu z ošetření a také včasně zachytit jakékoli potíže se zuby.

Opatřete si tedy krásné zuby i vy a nechte si je profesionálně prohlédnout, vybělit a případně ošetřit dle doporučení zkušeného stomatologa. Navštivte soukromé stomatologické pracoviště Prague Dental Clinic s oficiálními internetovými stránkami www.praguedentalclinic.cz a svěřte se do péče odborníků. Zářivý úsměv a rovné zdravé zuby za to rozhodně stojí.

Foto: http://www.praguedentalclinic.cz

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na