Přežila jsem Tinder

Autor

Úsměvné historky z Tinderu i hlubší zamyšlení nad moderním způsobem seznamování a vztahy samotnými v nové knize Přežila jsem Tinder od autorky Sandry Sudrich.

Patříte mezi nevyléčitelné romantiky, kteří hledají lásku na celý život, a používáte Tinder? Právě jste nasedli na horskou dráhu, která vás proveze domem hrůzy, štěstí, naděje, apatie i lásky. Autorka to zažila na vlastní kůži a tohle je její Tinder příběh se vším, co k tomu patří: Jak se můžeme v dnešní době seznámit? Jak druhého na Tinderu oslovit? Jak přežít otřesná setkání? Kdy začíná vztah? Může žena požádat o ruku muže? A další témata spojená s hledáním partnera ve 21. století.

Zatímco čtete tyto řádky, miliony lidí na celém světě upřeně hledí na obrazovku svého smartphonu a swipují levá pravá. Někteří hledají povyražení na páteční večer, jiní touží získat matche jen proto, aby si píchli kapku dopaminu do žil, a ti poslední… ach, ti nevyléčitelní romantici, ti hledají lásku na celý život. Pokud patříte do třetí skupiny a používáte Tinder, právě jste nasedli na horskou dráhu, která vás proveze domem hrůzy, štěstí, naděje, apatie i lásky. Na rozdíl od lochnesek na matějské pouti si tuhle jízdu řídíte sami, a je tedy pouze na vás, jak bude vypadat výstupní stanice. Jak to vím? Zažila jsem to na vlastní kůži.

Více o knize na https://pointa.cz/project/edcff3a8-d2dc-11ed-9bb2-0242ac120006

Ukázka z knihy:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/