Dojeďte si pro energii!

Autor

Energie není nikdy dost. A v dnešní době jako by jí bylo echt zapotřebí nasávat. A my vás dnes pozveme na místo, které Vám ji dodá. Pořádnou dávku. A ouplně zadarmo. Protože jak to bývá, ty nejlepší věci jsou zadarmo.

Nedostavěný gotický klášterní chrám v Panenském Týnci pochází pravděpodobně ze  14. století a jeho původ není zcela jasný, zřejmě na něm mají podíl páni ze Žerotína. Stavba byla zastavena zřejmě v době husitských válek a nedostavěný klášter zůstal jen torzem. I přesto, nebo možná právě proto (!) se zde nachází neuvěřitelně silné energetické místo s léčivými účinky.

Podle mnoha psychotroniků a léčitelů, ale také „obyčejných“ návštěvníků jako jsme my je zde cítit magická síla. Kdo ji necítí sám, může jít podle označení a může se těšit, že mu přinese zlepšení nálady, nové síly, energii a radost. Místo prý dokáže dokonce i léčit. Osobně můžu říct, že je to jako by vám do žil se vlila čerstvá krev, z hlavy vám vyfoukly starosti a srdce a duše cítí velkou úlevu a úžasnou energii.

Pokud těmto věcem nemáte tendenci u-věřit, nevadí, přijeďte, je to architektonicky nádherné místo, okolo úžasný park, obrovské stromy, takže pokud na vás působí jako nabíječ (i) příroda, tak hurá do Panenského Týnce, budete to mít s bonusem.

https://www.panenskytynec.cz/nedostaveny-goticky-chram

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *