Božská kuchařka a další božské novinky z Albatrosu

Autor

Podivnost, v níž žijeme naše současné životy, trvá, a proto Vám přinášíme tipy na další várku knih, abyste si ukrátili dlouhé chvíle. Pokud máte doma malou slečnu, jistě vás zaujme publikace 1. škola účesů, všechny děti pak budou jistě rády objevovat Nejpodivuhodnější zvířata světa. Pro milovníky dobrého jídla vychází  Božská kuchařka, po duši pohladí Houpačky a pokud raději pátráte, určitě sáhněte po knize Podzimní boogie woogie.

AnotaceUkázka z knihy
Božská kuchařka
pro všechny, kteří nestíhají
Autorka: Alena Kolaříková

Jídla pro celou rodinu do 30 minut

Chcete dobře vařit a jíst, ale nemáte čas či chuť trávit hodiny u sporáku? Autorka blogu Bohyně kuchyně také ne. Má tři děti, práci, vlastní záliby a koníčky, ale nechce sebe ani rodinu šidit na jídle. Naučila se tedy vytvářet chutná a na pohled krásná jídla, která jsou hotová do třiceti minut.

O víkendu jí vypomáhá celá rodina, a tak může řádit u plotny. Něco upéct, uvařit složitější jídlo.

O tom všem napsala kuchařku. Plnou receptů, které zvládnete mezi domácím úkolem a přebalováním plínek, mezi čtením knížky a vyplňováním pracovních výkazů.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/66199662/bozska-kucharka/

AnotaceUkázka z knihy
Podzimní boogie woogie
Autor: Jan Švancara

Detektivka ze současného Brna, která má vše, co k tomuto žánru patří: zapeklitý případ, svérázného detektiva, dívku v nesnázích i nerudného policistu.

Podzimní boogie woogie je detektivní příběh, který ve svižném rytmu nočního života v moravské metropoli rozvíjí zápletku, jež sahá daleko za hranice města. Zkrachovalý provinční detektiv se dostane k případu, který je na první pohled nad jeho síly. Osobní čest mu ale nedovolí nechat v nesnázích bezbrannou mladou ženu, a proto se pustí do rozplétání tajemství, které sahá do historie a přivádí na scénu mocné nepřátele. Podzimní boogie woogie je kniha pro všechny, kteří mají rádi klasickou detektivku, v níž se tajemství potkává s humorem.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/69515339/podzimni-boogie-woogie/

AnotaceUkázka z knihy
Houpačky
Autorka: Lucie Konečná

Nejen mladí a krásní vedou tajné životy

Zdena a Jiřina jsou nerozlučné kamarádky, které nežehrají na svůj pokročilý věk a chtějí si zbytek života pořádně užít. Ulítávají na erotické seznamce, vychutnávají si víno, hledají vášeň v mužské náruči – a klidně kvůli tomu všemu ujedou na kole sto dvacet osm kilometrů. Cestu jim komplikuje jen zdravotní stav Zdeny, která trpí počáteční fází Alzheimerovy choroby. Tu však, aspoň na chvíli, zažene omamná vůně trávy. Kdy jindy se odvázat než teď?

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/56046899/houpacky/

AnotaceUkázka z knihy
1. škola účesů
Učeš se sama pro každou příležitost
Autorka: Anna Lukešová

Hurá, a je tu konec vrabčích hnízd!

Kniha potěší všechny slečny školou povinné, které touží mít upravené dlouhé vlasy a chtějí se líbit. V knize si mohou vybrat vhodné účesy do školy, na sport, na slavnost nebo na party. Při vytváření účesů pomohou názorné fotopostupy, děvčata určitě podle nich brzy zvládnou potřebné grify a účes zhotoví za pár minut. Dívky si při čtení uvědomí, že krásný účes je korunou krásy, a když k němu přidají ještě hezký úsměv, budou se cítit jako královny.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/66868826/1-skola-ucesu/

AnotaceUkázka z knihy
Nejpodivuhodnější zvířata světa
Autorky: Sabina Konečná, Jana Nová

Chlapci a děvčátka, dámy a pánové, prosím přistupte blíže!

Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli, uvidíte, co jste ještě neviděli. Třeba žábu s fešáckým knírem, motýlka, který vypadá jako pták, rybu s vlastním svítidlem nebo tříokého ještěra. Tihle všichni a mnozí další pozoruhodní tvorové a tvorečkové z celého světa se Vám představí v naší knize. Připravte se na nezapomenutelnou show, plnou bláznivých potvůrek. Račte se pohodlně usadit, otočte stránku, odhrňte závěs – představení začíná!

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/67061983/nejpodivuhodnejsi-zvirata-sveta/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *