Grada má zábavné novinky pro děti

Autor

Po procházce v mrazivém počasí udělá dětem radost hrnek horkého kakaa a zábavná kniha. Sáhnout můžou po dobrodružné knize Když potřebuje zachránit vrtulník nebo se zábavně učit s Hravým počítáním.

Když potřebuje zachránit vrtulník
Autorka: Iva Hoňková
Ilustrátorka: Irena Lachoutová

Měl to být obyčejný den strávený v leteckém muzeu. Když ale děti objeví poničený vrtulník Mi-2, který se jim představí jako Terezka, přemluví paní učitelku, aby ho společně s majitelem muzea opravili. A školní projekt na záchranu vrtulníku, který by dál mohl zachraňovat lidi i zvířata, je na světě!

Děti se už těší, že s ním budou létat a poznávat svět z výšky. Ale tak jednoduché to s jeho záchranou nebude. Je proto potřeba najít partu dospěláků, kteří by s opravou pomohli. Podaří se jim to?

Více o knize na https://www.grada.cz/kdyz-potrebuje-zachranit-vrtulnik-13249/

Ukázka z knihy:

Hravé počítání pro předškoláky a prvňáky
Autorka: Radka Kneblová

Soubor zábavných úkolů pomůže hravou formou seznámit budoucí školáky a prvňáky s čísly od 1 do 10. Děti si procvičí předmatematické dovednosti, jako například poznání číslic i pochopení jejich hodnoty, přiřazení čísla ke správnému počtu předmětů a řazení čísel v číselné řadě. Nakonec vypočítají jednoduché matematické příklady.

Sešit je plný barevných obrázků a nejrozmanitějších cvičení, omalovánek, dokreslovaček, spojovaček, hledání rozdílů mezi obrázky a dalších hravých úkolů.

Více o knize na https://www.grada.cz/hrave-pocitani-13310/

Ukázka z knihy:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *