Grada má zábavu pro děti na léto

Autor

Co potřebují děti o prázdninách? Hlavně dvě věci – dobrodružství a zábavu. A přesně to, pro ně ve svých nových knihách nachystalo nakladatelství Grada. Ať už je budete chtít zabavit v deštivých dnech nebo při cestách, tyhle novinky by vám rozhodně neměly utéct.

AnotaceUkázka z knihy
Můj přítel vlk
Autorka: Oldřiška Ciprová
Ilustrátorka: Lenka Němcová

Jonáš miluje zvířata. Kromě psa Buddyho má ještě jednoho neobvyklého mazlíčka – vlka. Ten je prozatím umístěn v záchranné stanici v nedaleké zámecké zahradě.

Jednoho dne k vlkovi přibyde mladá vlčice, v zajetí se jí však nelíbí a při první příležitosti se pokusí o útěk. Jonášův vlk uteče s ní a srazí ho auto! Vlček po zranění nechce žrát ani pít, a tak je na Jonášovi, aby do něj nějaké jídlo dostal a pokusil se ho zachránit.

Podaří se mu to? A co vlčí slečna Lily? Zvykne si na nový domov s novým kamarádem?

Více o knize na https://www.grada.cz/muj-pritel-vlk-12949/

Anotace

Veselé hrátky se zvířátky
Autor: Václav Ráž

Máte rádi zvířata a baví vás řešit hádanky, hlavolamy a logické úkoly? Jsou pro vás vystřihovánky skvělá zábava?

V této knížce na vás čekají úžasné dokreslovačky, bludiště, skládačky, omalovánky, křížovky i zapeklité rébusy. Tak pojďte na to! Uvidíte, že úkoly se zvířátky vás budou bavit.
Více o knize na https://www.grada.cz/vesele-hratky-se-zviratky-13137/

 

Velká kniha luštění a spojovaček
Autor: Václav Ráž

Baví vás objevovat skryté obrázky, řešit hlavolamy, logické úkoly a luštit křížovky a osmisměrky? Jsou pro vás papírové skládačky skvělá zábava? V této knížce na vás čekají úžasné spojovačky, omalovánky, bludiště a další super úkoly. Ukažte, že si umíte poradit i s tou nejzáludnější hádankou a tím nejzapeklitějším rébusem, a užijte si skvělou zábavu!

Více o knize na https://www.grada.cz/velka-kniha-lusteni-a-spojovacek-13139/

 

O autorovi

Václav Ráž – kreativní výtvarník, ilustrátor, kreslíř a fotograf. V roce 2014 obdržel ocenění SUK 2014 – Cena noci s Andersenem. Spolupracoval s několika periodiky, nakladatelstvím a reklamou. Nejstěžejnější tituly, projekty a spolupráce – Blesk, Marianne, Žena a život, Holiday Navigator, Czech Bussines Weekly, Albi česká republika a.s., Prague´s Barrel Tournament, Nadační fond Zdeňky Žádníkové, Trnky Brnky, Čtyřlístek, Mateřídouška, Nezbeda, nakladatelství Fragment, Triton. V současné době se věnuje úzké spolupráci s nakladatelstvím Grada, kde se podílí na sérii úspěšných dětských titulů například Co má vědět správný Čech. Ilustrováním knih pro děti si splnil svůj sen.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *