I letos s Portálem

Autor

Nový rok začal, ale staří známí zůstávají. I letos Vám budeme s radostí doporučovat a nabízet k výhře knihy od nakladatelství Portál. A abychom Vás dlouho zbytečně nenapínali, hned začneme s čerstvou nabídkou. Hlavně s úsměvem, protože to jde!

Nešpor, Karel
Jde to i s úsměvem
Ke zlepšení nálady toho někdy opravdu stačí málo. Osvědčenou metodou je čtení zábavných, poučných, terapeutických krátkých příběhů ze života, ať už se zakládají na pravdě či jsou autorovým zbožným přáním. Karel Nešpor tento (samozřejmě nealkoholický!) koktejl namíchal vskutku bravurně. Smích nám dělá zkrátka dobře, a tak toho využijeme.
MUDr. Karel Nešpor, CSc., je český psychiatr specializovaný na léčbu návykových nemocí, publicista a pedagog. V Portále vyšla řada jeho úspěšných knih, mj. Kudy do pohodyJak být milejší nebo Střízlivě, většinou vesele.

Bílková, Jana
Cvičení mentální kondice
365 úkolů na celý rok
Víte, že kromě tělesných rozcviček existují i ty mentální? Tato kniha vám jich nabízí přesně 365, aby ani jediný den nezůstal bez aktivity. Můžete je řešit postupně, ale na druhé straně není nutné omezovat se na jediné cvičení denně.
PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka a tlumočnice. Učí na univerzitách a akademiích třetího věku, vede přednášky v knihovnách a v aktivizačních programech pro seniory. V Portále vydala úspěšnou knihu Trénink mentální kondice (2017).

Nováková, Iva
S penězi si poradím
Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ
Ilustrace: Nováková, Iva
Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí (vlastnictví, potřeby, peníze, způsoby placení, příjmy a výdaje, rozpočet, úspory, půjčky, plánování apod.) Vše jako obvykle probíhá formou zábavného luštění a doplňování.
Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek. V Portále vyšly mj. její knihy Zábavný pravopisVíš, co čteš?Čtu a vím o čemPočítej a luštiAnglicko-české doplňovačky a Poznej s námi Česko.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *