Kazatel a další novinky z Albatrosu

Autor

Venku to na žádnou teplotní hitparádu nevypadá, takže posíláme několik tipů naa knihy, se kterými se můžete uvelebit pod dekou. Na milovníky napětí čekají tituly Kazatel a Dokud mě nenajdou. Pro ty, co rádi brouzdají přírodou a hledají v ní relax i léčivou sílu je tady Bylinkopedie 2. Děti se zase jistě zabaví u Velké knihy nápadů pro děti a pracovního sešitu Star Wars Mandalorian – Dítě.

AnotaceUkázka z knihy
Kazatel
Autorka: Camilla Läckberg

Kdo je vrah, který se vynořil z minulosti?

Poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka. Pátrání po ní je bezúspěšné a policie se obává, že ji potkal stejný osud.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/76577785/kazatel-broz/

AnotaceUkázka z knihy
Dokud mě nenajdou
Autorka: Jo Jakeman

Pronásleduje ji mnohem víc než jen vlastní lež

Jednoho dne se do odlehlé pobřežní vesnice přistěhuje cizí žena. Místní nemají tušení, že Charlie si právě odseděla několik měsíců ve vězení za poskytnutí falešného alibi vrahovi. Byla to chyba zamilované ženy, která nevěřila, že by její přítel mohl být vinen. Zatímco Charlie pomalu ztrácí na ostražitosti a navazuje nová přátelství, nemůže se zbavit pocitu, že ji někdo sleduje – někdo, kdo ví, co udělala.

„Působivé, napínavé a znepokojivě klaustrofobní.“

Karen Hamilton, autorka Dokonalé přítelkyně

„Tento příběh o tajemství, lžích a nemožnosti utéct před vlastní minulostí mě naprosto pohltil. Knihu jsem nedokázal odložit, je skvělá!“

Luca Veste, autor Sběratele kostí

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/61258137/dokud-me-nenajdou/

AnotaceUkázka z knihy
Bylinkopedie 2
Další léčivé bylinky a zázračné rostliny z české přírody

Autor: Martin Chvapil

Hledáte léčivé účinky bylinek? Tady je najdete!

Další velká kniha bylin a rostlin ze série Bylinkopedie, které známe z české přírody, vhodná pro zapálené bylinkáře, milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom plná fotografií, užitečných rad a zdravotních tipů, napsaná autory úspěšných portálů Bylinkopedie.cz a Sazenicka.cz. Najdete zde další známé, ale i méně známé bylinky s návody, jak je pěstovat, k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/67725483/bylinkopedie-2/

AnotaceUkázka z knihy
Velká kniha nápadů pro děti
Autorka: Lucie Dvořáková-Liberdová

Víte, že tvořit se dá ze všeho?

Odpadový materiál, přírodniny nebo snadno dostupné a levné materiály – to je základ výrobků v téhle knize. Opravdu není třeba draze nakupovat, protože na vyrábění se dá využít skutečně leccos.

Nevěříte?

Autorka knihy váš přesvědčí, že je tomu skutečně tak a že nejen vaše peněženka, ale hlavně děti se mají na co těšit. Navíc to, co vytvoříte vlastníma rukama je vždy lepší, než koupené věci, protože se v nich ukrývá kousek duše jejich stvořitele a to se cení nejvíc. Naučíte se spoustu výtvarných technik, které můžete využít pro vlastní nápady, jako například malovat solí, vytvořit plastický 3 D efekt nebo umotat věnec. S touto knihou budete zakrátko vědět, jak pracovat s různými druhy papíru, dřevem, pískem, látkami, plstí, ubrousky, pěnovými tácky, drátky, korálky a dalšími materiály, které se dají třeba najít venku na procházce.

Tak směle do toho, světlo světa může spatřit věčná čokoláda, kouzelná hůlka, obrovské dinosauří vejce nebo mořská girlanda.

Kniha obsahuje šablony v originální velikosti.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/68518774/velka-kniha-napadu-pro-deti/

AnotaceUkázka z knihy
Star Wars Mandalorian – Dítě
Kolektiv autorů

Bude Dítě v bezpečí před silami zla? Starej se po 31 dní o malého nalezence z oblíbeného seriálu Star Wars: Mandalorian!

Galaxie je vzrušující místo plné nečekaných nástrah a nebezpečenství. Vyprav se na neuvěřitelnou cestu mezi hvězdami a postarej o malého nalezence citlivého k Síle! Postav se všem výzvám, sbírej body a plň zábavné úkoly na motivy oblíbeného seriálu Star Wars: Mandalorian. Mandalorian i Dítě jsou připraveni vyrazit za dobrodružstvím! A co ty?

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/73515393/star-wars-mandalorian-dite/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *