Knižní sblížení generací

Autor

Máme radost. Před měsícem jsme Vám navrhli novou společnou charitativní akci. A akci jste nejen odsouhlasili, ale už jste ji krásně rozjeli. Zřejmě spojení seniorů, knih a sbližování generací také vidíte jako potřebnou. Nejde o to zbavit se staré knihovny, jde o to osobně vybrat knihu či dvě a ty poslat nebo předat konkrétním lidem nebo zařízením.

S díky a nadšením ukazujeme první kousky, které cestují k seniorům.

První kniha mi přistála hned pár dní poté, co vyšel článek. Byla mi nejprve přislíbena online, a pak dodána osobně. Dodala ji Karolína a Tereza. Potěšením mi bylo, že knížka je od dvou generací (maminky a dcery) a poputuje ke generaci třetí. Věřím, že přání „příjemné chvilky s knížkou“ dojde s radostí k naplnění v Domově seniorů Unhošť.

Další kousky byly předány o mnoho kilometrů dále. Do domova seniorů v Lanškrouně je došla osobně předat naše dlouholetá čtenářka, ale také autorka mnoha zajímavých příspěvku Joli, která se do našich celoročních charit zapojuje pravidelně a moc si toho vážíme. Přidala i originální nádherné záložky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do třetice všeho dobrého na začátek s potěšením ukazujeme, že naše akce začala slibně a tak, jak jsme si přáli. A to, že se bude šířit přes čtenáře, přátele a rodinu dál a dál. Je to knížka, kterou nám dodala Petra. Jednadvacítku ani neznala, ale zaujala ji naše akce, o které se dozvěděla od své kamarádky, která je naší čtenářkou.

Tak krásný začátek jsme si ani snad nemohli přát (ale přáli samozřejmě), máme radost, kolik z Vás se ozvalo a těšíme se na další kousky se srdečnými přáními.

Děkujeme, předávejme dál!

Více info o celoroční akci, včetně informací, jak se zapojit, můžete najít pod štítkem KNIŽNÍ SBLÍŽENÍ GENERACÍ (nahoře pod nadpisem).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *