Na okraji propasti a další novinky z Albatrosu

Autor

Vzhledem k situaci, která nastala, musíme na nějakou dobu oželit spoustu věcí, abychom se co nejdříve mohli zase vrátit k normálu. Jednou z pozitivních věcí, kterou ale dělat můžeme, je čtení. Přinášíme vám proto několik nových knižních tipů.

Milovníci napětí mohou sáhnout po knihách Na okraji propasti nebo Ženy bez slitování. I když jste třeba celé dny doma, můžete i tak být Krásná díky ájurvédě a děti zabaví tituly Nakresli si zvířátka KRŮČEK PO KRŮČKU či SPOJOVAČKY Zvířátka z celého světa.

AnotaceUkázka z knihy
Na okraji propasti
Autor: Bernard Minier

Mrazivý thriller, po jehož přečtení budete chtít vyhodit váš smartphone

Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí a Moira zjišťuje, že svoboda pod taktovkou algoritmů je pouze krutá iluze. Znepokojující thriller o zneužívání moderních technologií ukazuje nejtemnější stránky digitálního světa. Není to dystopie – už se to děje.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/56531000/na-okraji-propasti/

AnotaceUkázka z knihy
Ženy bez slitování
Autorka: Camilla Läckberg

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy?

Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala.

Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?

„Rocková hvězda severské krimi literatury prodala v rodném Švédsku více knih než její vzor Stieg Larsson.“ The Independent

„Camilla Läckberg dovede mistrně střídat okamžiky domácí pohody s hrůzou, ze které stydne krev v žilách.“ The Guardian

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/57820750/zeny-bez-slitovani/

AnotaceUkázka z knihy
Krásná díky ájurvédě
Autorka: Helena Subijana

Vstupte do jedinečného kosmetického salonu, kde hlavní roli hraje příroda, harmonie a pohoda těla i ducha

Péče o tělo nemusejí být jen drahé chemické přípravky v nablýskaných flakonech. Prastaré indické učení ájurvéda nám napovídá, jak se o sebe starat čistě přírodními způsoby, které vás rozzáří zevnitř i zvenčí. Objevte svět domácí kosmetiky přizpůsobené vaší tělesné i duchovní konstituci, jógínské cviky k udržení krásné a pevné pleti, očistné rituály i detoxikační program s pročišťujícími recepty. Hýčkejte jimi své tělo i ducha a dopřejte si to nejlepší, co vám příroda a staletími prověřené znalosti nabízejí.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/58783064/krasna-diky-ajurvede/

AnotaceUkázka z knihy
Nakresli si zvířátka KRŮČEK PO KRŮČKU
Autorka: Kasia Dudziuková

Kreslení roztomilých zvířátek je tak snadné!

Skvělá kniha pro všechny malé malíře. Stačí se řídit jednoduchým návodem a můžeš si krásně nakreslit téměř 60 zvířátek z džungle, moře, řeky nebo ze safari, od kolibříka až po tygra. V knížce také najdeš spoustu volného místa na vlastní malování a mnoho veselých obrázků k dokreslení!

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/57366733/nakresli-si-zviratka-krucek-po-krucku/

AnotaceUkázka z knihy
SPOJOVAČKY Zvířátka z celého světa
Autor: Jo Moon

Vydej se s námi na „spojovačkové“ zvířecí safari!

Úžasná knížka plná zábavných spojovaček ze všech koutů naší planety! Spojuj tečky s čísly a objevuj zvířátka pod vodou, v pralese, na pláži, v lese nebo parku. Kreslíš rád pestrobarevné ptáky, domácí mazlíčky, podmořské ryby nebo divoké šelmy? V této zajímavé knize potkáš zvířátek mnohem více, a navíc se o každém z nich dozvíš něco zajímavého.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/57726085/spojovacky-zviratka-z-celeho-sveta/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *