Sladká pomsta a další novinky z Albatrosu

Autor

Humoru není nikdy dost a v této době zvlášť. Pokud Vám tedy chybí, pak rozhodně sáhněte po Sladké pomstě. Možná máte ale raději napětí, máme pro vás tip na knihu Sleduješ mě? Jestli rádi mlsáte, spoustu receptů najdete nejen v kuchařce Josefa Maršálka Moje sváteční pečení, ale také v nové knize Ivanky Deváté Džungle v kuchyni. A děti jistě potěší Rekordmánie plná zajímavostí.

AnotaceUkázka z knihy
Sladká pomsta
Autor: Jonas Jonasson

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Od autora bestselleru Stoletý stařík.

Na čem by se daly vydělat peníze pravděpodobně všude na světě? Na touze pomstít příkoří, jehož jsme obětmi. Geniální reklamní kreativec Hugo Hamlin dotáhne myšlenku nadnesenou během oslavy slunovratu k realizaci a začne prodávat pomstu připravenou na klíč. Netuší, co všechno jej ještě čeká. Hlavně ve chvíli, kdy do jeho kanceláře vstoupí mladý pár, který netouží po ničem jiném než po pořádné odplatě.

Bezohledný obchodník s uměním Victor Alderheim lační po penězích a po moci a je připravený dojít ke svému cíli přes mrtvoly. Narazí však na masajského válečníka a šamana Oleho Mbatiana, který ani neví, co jsou peníze. Dočkal se však vytouženého syna, který mu utekl do Švédska, a tak šaman překoná všechny překážky a ocitne se v centru Stockholmu. Kdo se chce nakonec pomstít komu? Jakou roli v tom hrají dvě umělecká díla nejasné ceny i původu, o kterých se neví, komu vlastně patří? A co má s tím vším společného papež?

Pátý román Jonase Jonassona opět nešetří neskutečnými, přesto uvěřitelnými náhodami, slovním humorem a radostí z vyprávění.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/64299710/sladka-pomsta/

AnotaceUkázka z knihy
Sleduješ mě?
Autor: Vincent Ralph

Strhující thriller z prostředí sociálních sítí!

Jessinu mámu před deseti lety zavraždil Stračí muž. Byla jeho první obětí, ne však tou poslední. Teď se z Jess stala hvězda reality show, kterou na YouTube sledují miliony diváků. Nechce být populární, má jiný plán. Konečně dopadnout vraha své matky. Celý svět vidí každičký její pohyb. A stejně tak Stračí muž…

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/58948106/sledujes-me/

AnotaceUkázka z knihy
Džungle v kuchyni
Autorka: Ivanka Devátá

Vzpomínky známé české herečky okořeněné recepty

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe. A tak začala vstřebávat jakékoliv znalosti z oboru gastronomie, přičemž byla ochotná osvojit si recept i vyhlášené bordelmamá, pokud by stál za to. A hle, vdala se třikrát a nikdo se s ní nechtěl rozvést. A proč? Protože úžasně vařila.

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/66850346/dzungle-v-kuchyni/

AnotaceUkázka z knihy
Moje sváteční pečení
Autor: Josef Maršálek

Stylové recepty, nádherné fotografie, nečekané chutě. Pečte s populárním českým cukrářem!

Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného. Podělím se s vámi také o své tajné tipy, takže společně zvládneme cukrařinu špičkové úrovně přímo u vás doma. Pojďme se do toho pustit – sladce, s láskou a společně!

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/64558847/moje-svatecni-peceni/

AnotaceUkázka z knihy
Rekordmánie
Autor: Emmanuelle Figueras

Kniha, která překonává všechny rekordy!

Nejmenší, nejtěžší, nejdelší, nejhlasitější, nejchladnější, nejrychlejší… Tento jedinečný atlas vám představí nejbláznivější a nejneuvěřitelnější rekordy na světě. Sport, architektura, astronomie, technologie, zvířata, lidské tělo – to vše nás neustále překvapuje. V této knize si jednotlivé rekordy můžete najít na mapě a poté se ponořit do poutavých informací, které vás ohromí. Tak tedy vzhůru až k samotným hranicím nemožného!

Více o knize na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/62465882/rekordmanie/

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *