Výlety s tajenkou a další dubnové novinky z Albatrosu

Autor

V zelenajícím se jaru můžete vyrazit na Výlety s tajenkou, zjistit, Proč tučňákům není zima, ocitnout se V pasti lží, ochutnat Rozmačkané ego se slaninou nebo nahlédnout do Deníku japonské manželky…

Výlety s tajenkouUkázka z knihy

Výlety s tajenkou

Autor: Lucie Nachtigallová

Konec unuděných dětí na výletech!
Ta nejlepší zábava pro celou rodinu! Nenechte se mýlit, nejedná se jen o tipy na 15 celoročních výletů, v knize vás čekají i dětské mapy, vyplňování doplňovaček, luštění tajenek, zadání úkolů v průběhu trasy, a hledání skrytých obrázků v textu. Krátké, atraktivní trasy jsou vhodné pro rodiny s malými výletníky již od 3 let. Vše je napsáno rodičem s porozuměním pro ostatní rodiče, testováno a připomínkováno stovkami dětí pro další kamarády.

Více informací na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/42401150/vylety-s-tajenkou/

Proč není tučňákům zimaUkázka z knihy

Proč není tučňákům zima

Autor: Pavla Hanáčková

Zjisti, jak jsou zvířata vybavena do nepohody!
Proč mají pouštní zvířata velké uši a světlou srst? Není tučňákům obklopeným ledem a sněhem zima? Je vůbec možné, aby zvířata žila na úpatí strmých hor? Ale zajisté! Příroda to zařídila tak, aby se každý co nejlépe svému přirozenému prostředí přizpůsobil. Vydej se s námi na cestu přírodou, přes hluboká moře, pestrobarevnou džungli i vrcholky vysokánských hor, kde se seznámíš se zvířaty i rostlinami, kterým se tu náramně daří. Dozvíš se, jak se umí zvířata přizpůsobit tak, aby se měla co nejlépe.Více informací na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/39808052/proc-neni-tucnakum-zima/

V pasti lžíUkázka z knihy

V pasti lží

Autor: B. A. Paris

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne?

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi.
Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?Získaná ocenění:
Goodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii debut roku
Goodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii Best ThrillerVíce informací na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/38268393/v-pasti-lzi/

Rozmačkané ego se slaninouUkázka z knihy

Rozmačkané ego se slaninou

Autor: Lenka Požárová

Plavat proti proudu, bojovat s perfekcionismem, egem i minulostí dá zabrat. Důležité ale je neztrácet humor a chuť k jídlu.

Živelná autorka kuchařek Nela má talent kombinovat chutě a komplikovat si život. Nechává v Praze jistoty a se slušnou dávkou rebelství i odvahy vystoupit z komfortní zóny se odstěhuje do Norska a následně na anglický venkov pracovat jako servírka. Do cesty se jí pletou svérázní hosté a neobyčejní muži, včetně Colina Firtha. Na dřeň upřímný a optimistický příběh volně navazuje na předchozí knihu Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.

Více informací na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/42901774/rozmackane-ego-se-slaninou/

Deník japonské manželkyUkázka z knihy

Deník japonské manželky

Autor: Veronika Ageiwa

Je možné, aby se Češka stala dokonalou japonskou manželkou?
Když se Veronika poprvé seznámila se spolužákem z Japonska, neměla ani tušení, že se do něj zamiluje a za několik let s ním odletí do Tokia, kde mu porodí syna a začne žít jako skutečná Japonka. Čeká ji celá řada výzev, aby zapadla nejen do odlišného kulturního prostředí, ale hlavně do své nové rodiny: koupat se nahá v lázních s tchyní, tradiční japonský pohřeb dědečka, kluzké knedlíčky „moči“ a práce v japonském obchodě. Zvládne být i přes všechny překážky opravdovou japonskou manželkou?

Více informací na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/43822261/denik-japonske-manzelky/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/