Za hranicí skutečnosti

Autor

Tři, dva, jedna, start! Zkontrolujte si své bezpečnostní pásy, pohodlně se usaďte, naše raketa odlétá na PLANETU AMPLION. Milí cestovatelé za poznáním, je tady 4. ročník festivalu loutkového divadla AMPLION. I tento rok vám nabídne tři dny pestrého programu v Divadle Lampionu a na Náměstí starosty Pavla. Zanechte tedy všechny starosti na Zemi a vydejte se prozkoumat galaxii loutkového divadla. Speciální raketou za námi přiletí i letošní patronka Mahulena Bočanová.

Čtvrtý ročník festivalu s podtitulem „Pro malé i velké loutky“ proběhne v termínu od pátku 26. 5. 2023 do neděle 28. 5. 2023. Téma letošní sezony Divadla Lampion nese název „Za hranicí skutečnosti“ a i festival se tak posune za hranici skutečnosti, kdy tematicky úzce naváže na novou inscenaci Čaroděj ze země Oz.

Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos se můžete těšit na divadelní hosty ze všech koutů České republiky například Divadlo DRAK, Divadlo Radost Brno, Divadlo loutek Ostrava, Studio Damúza a mnoho dalších. Divadlo Lampion uvede na venkovní scéně inscenaci Zlatovláska.

Vstupenky na festival jsou již v prodeji na webových stránkách divadla www.divadlolampion.cz nebo na pokladně Divadla Lampion a Městského divadla Kladno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *