Budeme potřetí společně pomáhat?

Autor

Třetí rok našeho portálu přináší i třetí rok naší pomoci nějakému projektu. Už jsme pomohli zvířatům prostřednictvím adopce našeho tučňáka Václava, dětem prostřednictvím našich UNICEF panenek Vendulky a Václava, a tak jsme přemýšlely, kam bychom se mohli nasměrovat tentokrát. Napadlo nás, že v nadcházejícím roce bychom mohli pomoci ženám. Není to však projekt, který pomáhá jen ženám, ale vlastně celým rodinám, protože není jen prázdným tvrzením, že zdraví (naše i našich blízkých) je to nejcennější, co máme.

Byly bychom hrozně rády, kdybyste se s námi zapojili do projektu Avon proti rakovině prsu. Jak si tuhle hromadnou spolupráci představujeme? Po celý rok se budeme věnovat této problematice v našich článcích a rády bychom se se všemi, kteří budou moci přijet, 8. června 2013 setkaly v Praze na Avon Pochodu proti rakovině prsu. A s tím už je spojeno i vaše zapojení do projektu.

Vstupenkou na pochod je zakoupení růžového trička. Výtěžek z těchto triček jde právě na pomoc ženám s touto nemocí a také na projekty spojené s prevencí. I letos bude navrhovat trička Taťána Kovaříková a v prodeji budou přibližně od dubna 2013, ještě vás budeme informovat. A protože trika jsou i pánská a tato nemoc se týká i našich partnerů, byly bychom hrozně rády, kdyby se zapojily i pánové.

Pokud se chcete s námi pustit do tohoto projektu, váš úkol je jediný – koupit si toto tričko. To své tričko potom vyfoťte, ať už na sobě nebo někde naaranžované. Díky této fotce se jednak zapojíte do fotočlánku, který s těmito vašimi fotovýtvory připravíme a navíc můžete i vyhrát, protože bude vyhlášena i soutěž o nejoriginálnější fotku. Nemusíte kupovat jen tričko, třeba si na portále http://www.zdravaprsa.cz/ vyberete i jiné růžovopomáhací věci, to už je na vás. Společným počinem pak bude již zmiňovaná účast na Avon Pochodu 2013, kde bychom rády viděly co nejvíc našich čtenářek a čtenářů. Účast samozřejmě není podmínkou zapojení do této naší třetí charitativní akce, ale bylo by to fajn vás vidět 🙂

Od vás teď chceme znát vaše názory. Jdete do toho s námi a koupíte si triko? Budeme společně pomáhat v boji proti rakovině prsu?

P.S.: Vzhledem k povodním, které postihly velkou část ČR včetně Prahy se AVON Pochod posouvá na září a tím pádem i naše společné setkání. Věříme, že voda co nejdříve opadne. Že všichni postižení povodní najdou co nejvíce pomocných rukou a už bude mnohem lépe. A že je všichni ve zdraví přežijeme a v září se setkáme v co největším počtu.

Články, které u nás k tomuto tématu vyšly najdete pod štítkem AVON (nahoře pod nadpisem)

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na