Jednadvacítka pomáhá

Autor

Přejeme Vám krásný sváteční den a přinášíme pár nových informací ohledně společné páté charitativní akce. Tentokrát pomáháme postiženým dětem a to prostřednictvím české neziskové organizace Splněné dětské přání, zastoupené Martinou Šmejkalovou. Jaké jsou aktuální novinky? Kolik se vybralo? Co nás celý rok čeká?

Co je nového?

Devět zúčastněných nahlásilo částku, kterou letos daruje na společnou charitu. Částky byly různé, ale my jsme jako parta, takže hlásíme konečnou celkovou částku, což je 2800 Kč. Peníze jsou nyní na cestě na účet Splněného dětského přání. Kromě dobrého pocitu ale každá z „adopmamek“ dostane ještě od neziskovky krásný dárek, a to ručně vytvořené srdíčko pro štěstí, které znáte z banneru na webu Rodina21, stejně jako například z fotografií z facebooku nebo webu neziskové organizace. Ale dáreček samozřejmě nečeká jen na naši devítku, ti hlavní obdarovaní jsou … handicapované děti. Ale o nich více za pár řádků.

A co Vás/nás čeká v celém následujícím roce?

Rozhovor o Splněném dětském přání jste si už u nás mohli přečíst, stejně jako jeden z příběhů, konkrétně dvojčat Lucky a Lydky, které nedávno oslavily devatenácté narozeniny. My jim před rokem přáli k osmnáctinám. A na Vás nyní čeká jeden rozhovor čerstvý s paní Martinou Šmejkalovou, konkrétně ke spolupráci Jednadvacítky a Splněného dětského přání. Poté od prosince devět příběhů. Devět proto, že paní Šmejkalová naši částku 2800 rozdělila na devět stejných dílů po 300 Kč. Proto nás čeká devět lidských osudů, na devět míst, k devíti dětem poputuje devět dárečků. Každý měsíc se tak můžete těšit na jeden z příběhů, na cestu jednoho z devíti našich Jednadvacítkových třísetkorunových pozdravů.

Těš(í)me se na společný rok plný příběhů!

http://www.splnene-prani.cz

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na