Panenky Unicef u babušky

Autor

Nový měsíc, nová mamča. Tolik jsme se načekali a pak to přišlo. Už se vezou, už se vezou, křičely holčičky , když jsme si v tajemném balíku přiváželi domů překvapení. Esterka hrdě držela krabici. Doma po rozbalení na nás vykoukli Vašek a Vendulka a holky se chvíli dohadovaly, kdo bude mít Vendulku a kdo Václava. Obě chtěly Vendulku a protože chytřejší ustoupí, vzala si Václava Esti.

Nejdříve jim ukázaly pokojíček a hračky. Vendulka rajtovala na koni a bedlivě poslouchala Jessinku. Ta jí toho napovídala. Pusa jí jela jako na tržišti.. Vendy kulila oči a byla jistě ráda, že už není v té bedně.

Holčičky také provedly panenky zahradou. Bylo krásné počasí, tak jsme trávili hodně času venku. No a aby nebyly dětičky pořád samy doma, koukaly často na zahrádce, co to tam pořád dělám. Také Dino je hlídal, aby byly v době, kdy jsou nám svěřeny v bezpečí .

Vendulka s Václavem byli také na výletě! Vzala jsem je do práce. Kolegyním jsem vysvětlila, co jsou adoptomamky, jak se adoptuje v Unicef a k čemu takto získané penízky slouží. Jen na mě koukaly, když jsem jim říkala, že ostatní mamky jsou mé virtuální přítelkyně z internetu. Byly z toho moc překvapené, že může internetové přátelství fungovat i na tak prospěšném projektu.

Měsíc rychle utíká, po dovolené dětičky pojedou k mamce Bei. Václav a Vendy se moc těší, protože u Bei bude hodně veselo…….

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na