Plníme dětem přání!

Autor

Volejme hurá a slavme: Máme tu radost a potěšení zahájit již po páté společnou charitativní akci Jednadvacítky! Po pomoci zvířecí doma, lékařské v cizině, zdravotnické doma a sociální v cizině, jsou na řadě… Děti. Děkujeme, že jste se rozhodli pomoci postiženým dětem a prostřednictvím Splněného dětského přání jim aspoň trošku ulehčit a rozjasnit už od samého počátku náročný život.

KDO SE ROZHODL DO TOHO JÍT:
alenka35
berča
jedle
joli
Mačka
Nicolett
sasanka
Satine
trz

CO NÁS LETOS ČEKÁ?

Co nás tedy teď čeká? Nahlásíme zakladatelce neziskové organizace Splněné dětské přání paní Martině Šmejkalové celkovou částku, kterou jsme dali do kupy. Prosím všechny „adopmamky“, ať napíší na mail (trz@rodina21.cz) nejlépe do konce září částku, kterou chcete darovat (v rozmezí 100-500kč). Pokud máte i přímo přání, co konkrétně chcete aby bylo za peníze posláno (najdete na webu nebo FB Splněného přání), tak to připište (andílek, panenka, taška, atd.) také! Postupně nám pak budou přicházet příběhy rodin, do kterých doputovaly naše Jednadvacítkové dárečky. Všechny budou darovány jménem „webu Rodina21“. Pěkně si tím utužíme partu, která je tu moc fajn! Také poznáme spoustu příběhů, u kterých budeme jen lapat po dechu, obdivovat a držet palce, až vám budou modrat. Budou to opravdu ne-obyčejné příběhy obyčejných rodin a budeme věřit, že naše malá společná pomoc je potěší na duši a vyvolá dětem úsměv na tváři a dospělých pocit, že v tom nejsou sami.

BONUS NAVÍC!

Pokaždé se díky charitativní akci propojíme. Ať už při setkávání v zoo či na běhu či společnému tvoření domečku panenek. A v současnosti postupně čtená kniha o Keni. Tentokrát přišla velká výzva, kterou slíbila šikovnými ručkami zaštítit (resp. dozašít) joli. Budeme společně tvořit PATCHWORK DEKU. A konečný společný výrobek darujeme také někomu, koho přes Splněné dětské přání (doufejme!) potěší. Ničeho se nebojme, máme na to ROK! 🙂

A ZA ROK…

A že to všechno za rok, který uteče asi zase jako voděnka, neskončí, to asi tušíme všichni, kdo jsme se tu za těch pěl let mihli. Uznejte sami: na Václava myslíme pořád, posíláme si jeho fotky a pozdravy, jakkoliv někdo zavítá do pražské zoo. Panenka Vendulka a Panáček Vašík se nám díky aktivitám UNICEFu připomínají každou chvíli. Pochod proti rakovině prsu od Avonu také někteří z nás opakují i další rok/y a poslední společná akce, kdy jsme zaplatili šicí kurz pro keňskou Lilian stále ještě probíhá a budeme vás i nadále informovat. V lednu by měla mít hotovo, tak držte palce!

Články, které k tématu vyšly najdete pod štítkem DĚTSKÁ PŘÁNÍ (nahoře pod nadpisem)

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na