Srdce na pravém místě

Autor

Pojďme rozdávat lásku! 50.000 človíčků se srdcem na pravém místě. Přesně tolik je jich zapotřebí k dokončení výstavby Centra Péče Čerčany, 50.000 človíčkových sušenek, každá za 50 korun, které koupí 50.000 dobrosrdečných lidí, aby se tak sešlo zbylých 2,5 milionu korun, které na dostavbu nového komunitního centra se sociálními službami chybí.

Způsobů, jak se zapojit, je několik, stačí si jen vybrat:

ČLOVÍČKA KUP A SNĚZ… NEBO DARUJ 

Pro tuto strategii bude nejjednodušší, když se osobně zastavíte v našem hospicovém Dobrobistru, kde jsou človíčci od 11/2/2022 v prodeji.

Můžete je zaplatit hotově do zapečetěné kasičky nebo kartou dárcovským terminálem, Vaše platba poputuje přímo na transparentní sbírkový účet ZDE.

SPOJ SE S DALŠÍMI ČLOVÍČKY PRO VĚTŠÍ OBJEDNÁVKU

Najděte ve svém okolí další dobrosrdečné lidi, kteří se s Vámi složí na vícero človíčků, navštivte náš charitativní e-shop dobrovecpomaha.cz, udělejte objednávku a my Vám človíčky pošleme Zásilkovnou. Platby za nákup směřují do poslední koruny na transparentní sbírkový účet ZDE.

POMOZ NÁM S PRODEJEM ČLOVÍČKŮ

Budeme velmi rádi, když nám s prodejem pomůžete. Vezměte si človíčky a naši zapečetěnou sbírkovou kasičku do své prodejny nebo na Vámi pořádanou akci. Rozhodnete-li se pomoci tímto způsobem, prosíme, kontaktujte na tel. č.: 731 908 671.

Pro více informací můžete vyrazit SEM.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *