Máte doma malého kutila? Pořiďte mu pracovní stůl.

Autor

Děti rádi napodobují své dospělé vzory. Nejblíže mají k sobě rodiče. Holčičky se ochomýtají většinou v kuchyni a chtějí s mamkou vařit a pomáhat. Kluci zase běhají s taťkou okolo domácnosti a chtějí také přiložit svou malou ručku k dílu. Pořádný pracovní stůl, jako má táta, je snem každého kluka. Pokud máte doma takového malého kutila, pořiďte mu jeho dětský pracovní stůl a vlastní dětské nářadí. Dětská dílna přirozeně podporuje zručnost i kreativitu vašeho dítěte. Součástí pracovní dílny je i celá sada dětského nářadí – vrtačka, pila, šroubovák, klíče a další důležité nástroje.

Níže si představíme několik zástupců pracovních stolů.

Pracovní stůl Planes s letadlem a mechanickou vrtačkou

Pracovní stůl Planes od výrobce Smoby, je inspirován Disneyho příběhem letadla Dustyho. Pomocí pracovního nářadí a mechanické vrtačky s nástavcem se dá letadlo rozebrat či smontovat. Samotné letadélko se skládá z 12 částí, které zvládne seskládat i 3leté dítě. Pracovní stůl obsahuje 80 různých doplňků. Mezi tyto doplňky patří například klíč, šroubovák, pilka, kleště, kladivo a další základní výbava. Dále množství šroubů, matek a tyčí, které jsou přizpůsobeny pro malé děti. Bude už jen záležet na fantazii vašeho malého kutila, jak s nimi naloží. Starší děti dokáží s příslušenstvím pracovat jako se stavebnicí a nejednoho tatínka překvapí, co vše lze v dětské dílně složit za výtvor. Nad pracovním stolem se na stěně nacházejí úchyty na uložení nářadí a nad nimi čtyři nádoby na odkládání šroubů. Pod stolem je velká polička na uložení hraček. Výrobce doporučuje, aby rodiče vedly své dítko k pořádku a dbali na to, aby byl pracovní stůl vždy po hraní uklizen. Tyto návyky si malý kutil brzy osvojí a přenese je i do svého pokojíčku. Maminky, těšte se!

Rozměry stolu jsou 60 x 34 x 103 cm.

Pracovní stůl Black and Decker s elektrickou vrtačkou se zvukem

Pracovní stůl Black and Decker se snaží co nejvěrněji simulovat skutečné pracovní stoly. Obsahuje 70 doplňků a elektrickou vrtačku na baterie. To vzbudí ve vašem dítku ještě větší emoce a „práce“ ho bude více bavit. Z přiložených šroubů a destiček může vytvořit téměř vše, co mu fantazie dovolí – věže, domy, autíčka různé obrazce, tvary. Stačí jen k sobě vhodné díly sešroubovat a utáhnout. Díky tomu je hraní s pracovním stolem téměř nekonečné. Může se zapojit i více dětí, mohou soutěžit, mohou spolupracovat při výtvoru jedné věže, budují si cit pro týmovou práci. Na stěně jsou úchyty na pracovní nářadí a vedle nich nádoba na náhradní díly a obrázek zástrčky. Pracovní stůl Black and Decker je vhodný pro děti od 3 let.

Rozměry stolu jsou 60 x 42 x 96 cm.

Dětské nářadí

Pokud byste chtěli rozšířit svému malému kutilovi pracovní stůl o další nářadí, je možné dokoupit různé sady. Existují různé tematické sady – pro malé automechaniky, letecké opraváře, dřevorubce, tesaře, truhláře, opraváře… vybere si určitě každý! Navštivte sekci dětské pracovní nářadí.

Nákup v e-shopu Medvidkovehracky.cz se vyplatí

Ušetřete si čas běháním po obchodech a zvolte pohodlný nákup na eshopu www.medvidkovehracky.cz. Najdete tam různé pracovní stoly a velký výběr nářadí, které vykouzlí vašemu synovi radost na tváři. E-shop nabízí široký sortiment hraček. Pokud uděláte nákup za více než 1000 Kč, máte dopravu zdarma a k nákupu dostanete dárek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *