Skupina KROUŽKY spustila finanční sbírku na kroužky pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně

Autor

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s. podnikatele Daniela Tomeše, spustila finanční sbírku na volnočasové aktivity pro děti, jejichž rodiče se dostali do finanční tísně a nemohou svým dětem kroužek zaplatit.

„Bohužel je u nás i díky současné složité ekonomické situaci stále hodně dětí, kterým jejich rodiče z finančních důvodů volnočasový kroužek zkrátka zaplatit nemohou. Velmi rádi bychom dali co největšímu počtu dětí krásný vánoční dárek – možnost navštěvovat kroužky. Děti, které díky naší sbírce podpoříme, budeme vybírat ve spolupráci s řediteli základních a mateřských škol. Budeme tak mít jistotu, že se s penězi efektivně naloží, a že vybrané děti budou přesně ty, kterým kroužek rodiče opravdu zaplatit nemohou,“ říká vedoucí projektu sbírky ve skupině Kroužky Karel Malec.

„Pomůžeme tak nejen dětem, kterým takto můžeme zaplatit kroužek a podílet se tak na jejich osobnostním rozvoji, ale i rodičům, kterým díky naší službě vyzvedávání dětí přímo ve škole zaručujeme, že mohou v klidu pracovat, zatímco jejich děti jsou na kroužku,“ dodává.

Lidé a firmy mohou sbírku podpořit na stránce https://www.darujme.cz/projekt/1207308, nebo prostřednictvím transparentního účtu sbírky: 123-8812060267/0100. Aktuální stav sbírky je možné sledovat také na stránce www.krouzky.cz/darujme. Sbírka odstartovala v pátek 9. prosince a poběží 50 dní.

Každá koruna se počítá. Průměrně každých vybraných 1500 korun znamená jedno dítě na kroužku. Průměrně každých vybraných 100 korun představuje hodinu dětské radosti.

Finanční sbírka podpoří děti ze ZŠ a MŠ v Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně, Českém Brodu či Chrudimi.

Odkaz na sbírku: https://www.darujme.cz/projekt/1207308

Darujme | Kroužky (krouzky.cz)

Skupina KROUŽKY

 • Již od roku 1999 organizuje zájmové a současně vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR. Jen v Praze úzce spolupracuje s více než 180 školami a rodičům tím šetří čas, protože lektoři chodí za dětmi přímo do škol(ek). Nabízí nejširší nabídku kroužků v České republice, celkem přes 50 druhů. Za celou dobu působení v nich strávilo svůj volný čas více než 100 000 dětí.
 • Společnost učí děti zábavnou formou, protože ta je při rozvoji dítěte nejefektivnější. Zároveň však cítí velkou zodpovědnost a přistupuje k výuce vysoce profesionálně, a to pod dohledem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Česká školní inspekce jí udělila nadprůměrné hodnocení.
 • V roce 2014 rozšířila společnost svoji působnost v rámci regionálních poboček po celé ČR a Slovensku.
 • Děti při výuce pracují s vlastními metodickými materiály a pomůckami, které jsou díky zkušeným metodikům neustále aktualizovány a vylepšovány. Společnost pořádá pobytové a příměstské tábory, dětské soutěže, sportovní turnaje a projekty pro rodiny s dětmi.
 • Provozuje táborový areál RS Kroužky nad Moníncem v krásné přírodě v těsné blízkosti lyžařského areálu. Zde se konají letní tábory, víkendy, kroužková soustředění, školy v přírodě a lyžařské kurzy.
 • Nejmladším projektem je založení Základní umělecké školy Flow v roce 2021, která byla úspěšně otevřena v OC Spektrum v Čestlicích. Vizí společnosti je tento koncept rozšířit i do dalších OC v ČR. Společnost je tým lektorů, pedagogů, metodiků a zkušených odborníků, jejichž hlavním mottem je “Vše pro dětský úsměv“.

KROUŽKY v číslech

 • 6 500+ dětí každoročně navštěvuje aktivity.
 • 300+ základních a mateřských škol, se kterými spolupracují.
 • 400+ kvalifikovaných lektorů v rozmezí 18 – 60 let, kteří vedou kroužky.
 • 160 000+ individuálních přístupů za rok na webové stránky.
 • 16 000+ aktivních e-mailových adres v newsletterové databázi.
 • 10+ veřejných eventů během školního roku s účastí až 500 dětí a jejich rodičů a přátel.
 • 1 500+ dětí, které se účastní pobytových a příměstských táborů.
 • 5 000+ aktivních sledujících na sociálních sítích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *