Jaký zásnubní prsten vybrat pro svou nastávající?

Autor

Ženy jsou duše křehké a tak se nedivte, že touží po romantice a lásce. Pokud jste si jednu takovou vybrali pro společný život, možná je na čase ji požádat o ruku. Ale jak na to? Nejprve je třeba zakoupit zásnubní prsten. Ten poté předáte při vhodné situaci své milované a nezapomenete při tomto aktu pronést známý dotaz „Vezmeš si mě?“. A pak už je vše na straně ženy a jejím rozhodnutí.

Teorii bychom tedy zvládli, ale kde sehnat vhodný prstýnek, když náš čas je drahý a nechuť běhat po obchodech opravdu silná? V internetovém klenotnictví Hodinky-klenoty.cz Zde naleznete zásnubní prsteny ze všech možných materiálů zobrazené na krásných a kvalitních fotografiích s detailním popisem a parametry. Nechybí ani autentická fotografie prstýnku na ruce ženy a porovnání jeho velikosti k pravítku. Ceny jsou navíc mnohem příznivější než v kamenných obchodech. Zásnubní prsteny z vyšších cenových kategorií s diamanty nebo brilianty mají navíc dopravu zdarma. Při výběru tedy záleží pouze na vašich citech a fantazii.

Jakmile zjistíte rozměr prstýnku, které vaše drahá nosí, nákupu nestojí nic v cestě. Pokud vaše nastávající miluje bílé zlato nebo stříbro, hledejte v této sekci. Pokud máte rádi klasiku a tradici, volte zlato žluté. Alternativnější páry dokonce sahají po oceli, vaší fantazii se tedy skutečně meze nekladou. Stejně tak tomu je i v případě velikosti kamínku. Drobným dívkám bude slušet spíše menší kamínek, korpulentní ženy si mohou dovolit kamínek větší. Ale ani to není pravidlem.

Zásnubní prsteny si zaslouží vaši pozornost a důkladnou volbu. Nechte si na výběru záležet, abyste své polovičce udělali radost a dojali ji. Vždyť se chystáte na veliký skok ve vašem vztahu a tak je třeba se na něj důkladně připravit a naladit.

Foto: http://www.hodinky-klenoty.cz/sperky?zasnubni-prsteny=1

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na