Růženčin módní bloček: ANO ponožkám v sandálech!

Autor

Tak jsem doufala, že bude Babí léto. Teď je počasí vhodné spíš na gumáky nebo zimní teplé boty, ale jako věčná optimistka věřím, že třeba ještě Babínko dorazí. A jestli ne, nezoufejte, Růženka je vizionářka a „tohle“ pofrčí hlavně příští sezónu! Ano, věřte nebo ne. Připravte se, že ta věčně módně řešená kombinace sandály + ponožky vtrhne konečně i do Čech! A budou všude, tak je potřeba být IN a připravit se na to včas.

Pokud teda patříte do některé z povolených skupin…

Tohle téma se řeší snad každý rok. A již netřeba. Vše je jasné. S Růženkou jsme situaci po dlouhodobém sledování historické i aktuální situace u nás i ve světě, v ulicích i na přehlídkových molech zhodnotily a shrnuly. Není to tak těžké, jak se zdá! Ponožky do sandálů jsou přípustné pro několik skupin lidí. A kteroukoliv skupinu zvířat. U lidí se jedná o tyto partičky:

Roztomilá drobotina

Tady to často nepokládáte za módu, ale za praktičnost. Pozor, chce to pěkně ještě doladit k dokonalosti a Vaše dítě na pískovišti nebo ve školce zazáří. Takže pěkně sladit ponožky s oblečením nebo doplňky a hurá do nich. Nabídka je nepřeberná. Jen pozor na překombinování, aby dítě nemělo na tričku Krtečka a na ponožkách Šmouly. Neskutečný trapas! Jak děti odrůstají, přechází se z ponožkových obrázků na tvary a barvičky. Využijte toho, dokud je příležitost vrazit do sandálů Křemílka! Sandálový dospělý nepobaví ani v ponožkách s Homerem.

 

Průkopničtí puberťáci

Někdo statečný se musí vymanit z davu a začít. Nebojte, brzy to pak budou nosit všichni a budete zase v davu… Dívky budou mít větší šanci prorazit. Platí to nejen pro sandály, ale i pro botky balerínkového typu. Hoši, vám bych nechala sandály holonožkové. Hlavně nenoste žabky! Žádný chlap (dorostový ani dospělý) by neměl nosit žabky, jakkoliv jsou Vám pohodlné… Leda by je nezajímal zájem žen.

Výstřední ženy

Nosit barevné punčocháče už se celkem rozmohlo, sláva! (nechceme si přímo dávat zásluhy, ale neskromně přiznejme, že se o tento rozmach u širší dámské veřejnosti snažíme už docela dlouho!) Je potřeba se tedy posunout dál a nasadit i barevné ponožky! Jasně, že už to tu bylo. A je to tu zase. Však už jste si jistě Vy, v módě sběhlé, všimly, že to podařené se vrací. Jasně, že na Vás možná bude zprvu upřena větší pozornost, ale na to si zvyknete. Nebo tím dokonce naopak odvedete plánovitě pozornost tam, kam chcete. Máte opar (či jinou aktuální neschovatelnou vadu, včetně nepodařeného účesu)? Nikdo si toho ani nevšimne, když na Vás budou svítit například výrazně pruhované ponožky. To, že se jedná o módní výstřelek zdůrazníte tím, že budete samozřejmě správně doladěni. Náušnicemi, šperky, kabelkou apod. No, však Vy už asi víte a správně si poradíte! Tak hurá do ponožek!

 

Extra extravagantní muži

Počítejte s tím, že zaujmete a pobavíte, ale asi v nich nikoho (normálního) nesbalíte…

Senioři

Mohou nosit kdykoliv a kamkoliv jakékoliv ponožky do jakýchkoliv sandálů. Proč? Těm my dovolíme téměř vše, to je naše oblíbená sociální skupina.

Hranice mezi moderností a nevkusností je v tomto případě velice tenká. Kdo váhá a řeší individuálně problém, může se na mě obrátit soukromou poštou. Chápu, že takové věci někdy nejsou příjemné řešit veřejně. Kdo se neostýchá, nechť se vyjádří do komentářů pod článkem. Ostatní mi pište, já se Vám smát nebudu, mám veliké pochopení pro jemnou sandálo-ponožkovou linii…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/