Růženčin módní bloček: Slavnostně

Autor

Slavnostní den si žádá vhodně přizpůsobený outfit. Slavnostně jsme si dovolili posunout vydávací den našeho seriálku o jeden den (z obvyklého šestnáctého na neobvyklého sedmnáctého), protože se domníváme, že si to dnešní den zaslouží. A jak jinak zaujmout, než hned na první pohled!

Vítězství!

A tak se dnešní díl ponese v tříbarevně slavnostním duchu.

Slavnostně v červené

Červenou barvu najdou v šatníky zřejmě všichni. Nosí ji hoši i děvčata, velcí i malí. U nás není problém naplnit pračku čistě červenou várkou. A slavnostně? No jistě, vždyť červená je tak šik. Kombinovat navíc lze excelentně a efektně s oběma druhými barvami dnešního dne, s modrou i s bílou. Červená je také ideální barva na vánoční doladění, pokud plánujete klasický staročesky zdobený stromeček.

Slavnostně v modré

Speciálně u modrookých dětí tato barva oblečení úžasně vynikne. Například prababičky budou na svých narozeninových oslavách dojaté a nadšené, a to děti můžou provést celkem cokoliv, včetně nápadného narušení vzhledu slavnostního třípatrového dortu. O tom, že modrá sluší nejen hochům už jsme si povídali.

Slavnostně v bílé

Bílá a slavnostní, to je jistota. Dokonce dvojitá. Jistota jak slavnostního vzhledu, tak brzkého umazání. Výhodou je, že barvy na bílé mohou vypadat jako dekor. K doporučení je fotit hned na začátku bílé slavnosti a nečekat „až po obědě“ (jasně, že bude rajská). Jako první v bílém mě napadají družičky, u nás byla slavnostní bílá účast na křtu. Barva čistoty, barva nevinnosti, barva… sněhu? Ano, v tom jediném se asi hned tak neušpiní (není-li to sníh městský), jen promočí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/