Darujte poukaz na nezapomenutelný zážitek!

Autor

Za týden je tu Štědrý den a vy vymýšlíte, čím své milé ještě podarovat? Anebo už máte vše, ale tomuhle prostě neodoláte? Nedivila bych se! Protože dárky v podobě zážitků jsou opravdu nezapomenutelné. Darujte krásné časy!

Web smetanovalitomysl.cz nabízí hned několik cenových variant poukazů. Voucher obratem přijde na zadaný e-mail. Poté ho stačí už jen vytisknout, zabalit a přidat k nadílce. Poukaz lze následně uplatnit při nákupu vstupenek na 65. ročník festivalu přímo v online prodejní aplikaci. V kroku Způsob platby vybere nakupující možnost Poukaz, následně zadá alfanumerický kód ze svého voucheru a jeho hodnota se automaticky odečte od ceny nakupovaných vstupenek. Převýší-li hodnota poukazu cenu vstupenek, je možné tento „kredit” dočerpat v dalších nákupech. 

Předprodej vstupenek na festival bude spuštěn první středu v březnu, 1. března 2023 v 10 hodin dopoledne. Kompletní program zveřejní pořadatelé 26. ledna 2023.

Půlkulatý ročník Smetanovy Litomyšle zahájí ve čtvrtek 15. června Česká filharmonie, o sedmnáct dní později, v sobotu 2. července, jej zakončí Symfonický orchestr hl. města Prahy FOK. Ač si návštěvníci na kompletní program budou muset ještě chvíli počkat, téma ročníku již festival představil.

„Nabídka letošních pořadů akcentuje období Belle Epoque‚ – konec 19. a počátku 20. století, kdy nebývalý pokrok vědy a techniky umožnil obrovský rozvoj všech lidských činností. ‚Krásná doba‘ však nepřinesla jen pocit štěstí a radosti, ale také pýchu, chamtivost a velikášství, které zavedly lidstvo až do hrůz světové války,” popisuje ředitel festivalu Jan Pikna.

„Dramaturgie festivalu tak nepřipomíná jen tehdejší bohatost hudebních stylů a uměleckých počinů, ale nese nadčasové poselství, že krásné časy končí, když přestaneme vnímat harmonii zázraků kolem sebe a necháme se pohánět mamonem ke konfliktu. Krásné časy jsou časy souznění, vděčnosti, pokory a síly přijímat i šířit radost,“ dodává. A z právě představené tiskoviny s výběrem z programu zve například na Schönbergovy Písně z Gurre, ale i na koncert u příležitosti 100. výročí Českého rozhlasu, na operní galakoncerty národních divadel, na Janáčkovu Glagolskou mši či Smetanovu Triumfální symfonii. 

foto: archiv festivalu

Více si o festivalu můžete počíst v našich článcích ZDE.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/