Francouzské i další klenoty z Albatrosu

Autor

Ideální čas na to, namíchat si po parném dnu dobrý drink a sednout si na klidné místo s knihou v ruce. Pokud jste nenavštívili Francii osobně, možná vás naláká nový Bedekr. Děti zaujme dobrodružný příběh s psím hrdinou Dustym. Pro romantické duše přináší edice Srdcovky Lásku z deníku. A nechybí ani napínavé krimi Příliš horké léto a Manželka mezi námi.

AnotaceUkázka z knihy

Bedekr: Francouzské klenoty

Cestování nikdy nebylo tak zábavné!

Poznejte všechny krásy Francie, navštivte věhlasné památky a přírodní scenérie, ale vydejte se i do těch nejodlehlejších míst, která vás určitě nejen okouzlí, ale i překvapí. Tentokrát s Míšou Maurerovou a Martinem Písaříkem. Bedekr vychází ze stejnojmenného televizního cyklu a navazuje na předešlou řadu. Nabízí konkrétní rady, tipy, vychytávky a doporučení, jak strávit čas co nejefektněji. Jižní Alpy a Azurové pobřeží – Štrasburk – Nová Akvitánie – Bretaň – Normandie – Katarské hrady – Auvergne – Nord Pas de Calais – Burgundskem na kole – Pyreneje
Více na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/42561018/bedekr-francouzske-klenoty/

AnotaceUkázka z knihy

Dusty: V nebezpečí
Autor: Jan Andersen

Hrdina na čtyřech tlapách

Když se do Pavlova domu vloupali zloději, Dusty se zachoval jako skutečný hrdina: okamžitě je zahnal a pustil se do pronásledování. Přes veškerou jeho snahu se však lupičům podařilo uniknout. Protože se případy podobných vloupání v okolí začaly množit a policie byla bezradná, rozhodli se Pavel s Alex na vlastní pěst vlákat bandu do léčky. Ale to je opravdu nebezpečné a k tomu všemu ještě zničehonic Dusty zmizel! Unesla ho snad ona zločinecká banda? Pavel ví jistě jen to, že musí Dustyho zachránit, ať to stojí, co to stojí…
Více na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/37874802/dusty-v-nebezpeci/

AnotaceUkázka z knihy

Láska z deníku
Autor: Sarah Jio

Emily se po rozvodu vypraví na místo, které v dětství nejvíc milovala – na kouzelný ostrov Bainbridge, kde žije její svérázná teta Bee. Představa klidné dovolené se rozplyne v nenávratnu, když potká pohledného souseda své tety Jacka a vzápětí narazí na svou dávnou lásku Grega. Emily je oběma muži okouzlena, problém ale je, že neví, kterým víc. Pak však v tetině domě objeví starý červený deník, jehož četba ji úplně pohltí – vypráví milostný příběh ženy, která na ostrově před časem žila. Je možné, že se deník k Emily nedostal pouhou náhodou? A jak souvisí s jedním z mužů? Jedno je jisté – díky němu Emily pochopí, kam skutečně patří.

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!
Více na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/37605171/laska-z-deniku/

AnotaceUkázka z knihy

Příliš horké léto
Autor: Mikaela Bley

Dokáže Ellen odhalit vraha a objasnit záhadnou smrt své sestry?

Reportérka krimizpráv Ellen Tammová se po obzvlášť náročném případu vrací do rodného města. Cestou se dozvídá, že se nedaleko našlo tělo mrtvé ženy, kterou někdo ubil k smrti, nikdo z místních ji však neznal. Ellen začne po osudu záhadné ženy pátrat, čím víc se však případem zabývá, tím víc se vynořují zasuté vzpomínky na smrt její sestry. A vychází najevo, že ve zdánlivě idylické vesničce není nic, jak se zdá – a to ani smrt Elleniny sestry.
Více na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/37845123/prilis-horke-leto/

AnotaceUkázka z knihy

Manželka mezi námi
Autor: Greer Hendricks, Sarah Pekkanen

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách.

Budete se domnívat, že čtete o žárlivé ženě a její posedlosti tou, kterou ji bývalý manžel nahradil. Budete se domnívat, že čtete o ženě, která se chystá vstoupit do manželství s mužem, jehož miluje. Budete se domnívat, že první manželka byla nesnesitelná, a není divu, že ji muž opustil. Budete se domnívat, že znáte všechny pohnutky, celou minulost a detaily tohoto milostného trojúhelníku… Radši se nic nedomnívejte.

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.
Více na http://www.albatrosmedia.cz/tituly/35841312/manzelka-mezi-nami/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *