Svět knihy plný příběhů

Autor

Opět se blíží knižní velkosvátek. Svět knihy Praha 2019 na Výstavišti. 25. mezinárodní knižní veletrh a literární festival se koná od čtvrtka 9. do neděle 12. května. Čestným hostem je Latinská Amerika a tématem Paměť a vzpomínky. Každý den se začíná v 9.30, v neděli se končí v 16 hodin, ostatní dny v 19 hodin.

Program je velice pestrý. Kromě mnoha nakladatelství, knižních novinek, ale i stálic a dokonce i antikvariátů, se můžete setkat s mnoha našimi i zahraničními osobnostmi, navštívit besedy, workshopy a další akce. Na podrobný program se podívejte na stránky:  http://sk2019.svetknihy.cz/

My vybíráme ze široké nabídky dvě akce. Jednu od jistoty na knižním trhu, našeho spřáteleného nakladatelství Portál a světový Petr Horáček. Dne 12. 5. od 12 hodin v Profesním fóru.

Druhá pozvánka je od spisovatelky, kterou rádi představujeme již od jejích psacích počátků, a která to již dotáhla (dopsala) mezi hlavní hvězdy programu. Hana Hindráková a její Nezlomný OSOBNĚ! Dne 10. 5. od 17 hodin v Literárním sále.

Vyrážíte lovit knihy, zážitky či autogramy? Pokud ano, rádi se s Vámi mezi knihami potkáme osobně!

Vaše Redaktorky

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na