Adoptovali jste mě…

Autor

Ahoj všem! Po vaší veselé debatě jste se rozhodly, že adoptujete právě mě, čímž jste mě fakt potěšily a moc vám za to dík. Fakt.

Tedy se vám v krátkosti představím. Patřím k tučňákům Humboldtovým, běžně obývám západní pobřeží Jižní Ameriky, ale nyní je mojí adresou Zoo Praha (pokud se chcete kouknout k nám, klikněte SEM), kousek od východu v dolní části zahrady – to kdybyste mě chtěly navštívit. Až půjdete ke mě na návštěvu, nic mi nosit nemusíte. Z vašich sponzorských darů teď v pohodě vyžiju a ještě můžu udělat mejdan pro kámoše.

Jo, abych nezapomněl jmenuji se Václav XXI. Václav prý proto, abych hned mohl oslavit svátek a XXI. prý už budete vědět. Vymyslela ho pro mě ta bláznivá redaktorka, myslím, že se jmenuje trz nebo tak nějak. Viděl jsem jí prý už i naživo, ale v těch zástupech, co sem denně chodí, jsem jí nějak přehlídnul, příště budu pozornější.

Doufám, že mě nenecháte čekat moc dlouho. Těším se na vás a pro ty, co se ke mě nedostanou osobně, dám čas od času o sobě zprávu, abyste věděli, že jako nestrádám nebo tak něco. Tak se zatím mějte fajn 😉

Ahoj holky, dnes psal Václav. Cituji: „Milý moji rodiče na webu Rodina21, jsem Váš nový tučňáčí synek a těším se na Vás! Tučňák Václav XXI.“

Připojil i své aktuální foto:

A samozřejmě i nezbytný certifikát:

Mé adoptivní matky:
alenka35
babuška
bea
berča
Hana Moualla
jedle
joli
Lakynka
Retina
sasanka
Satine
trz

Články související s adopcí a Václavem najdete pod štítkem TUČŇÁK VÁCLAV (nahoře pod nadpisem)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *