Panenky Unicef u bei

Autor

Ahoj lidičky,

jsme teď u mamky Bei. Přijeli jsme do hodně hektické doby, kdy máma odevzdávala malého klučíka Filípka jeho novým rodičům. Byli jsme všichni hodně smutní, že už malého doma mít nebudou. Sice mají slíbeno, že dostanou během příštího nebo dalšího týdne další mimísko ale víte jaké to je. První je holt první.

Mamka neměla ani moc chuti něco podnikat. Zatím všechno jen pere, žehlí a připravuje pro nové miminko. Ještě sama neví, kolik mu bude. Jestli si přiveze taky tak maličké přímo z porodnice anebo bude nějaké starší. Ví jen jedno. Paní ze sociálního odboru „bombardují“ krajskou sociálku, protože potřebují umístit další děti.

Máme na vás všechny s Vendulkou prosbu. Nebyli jsme tady tak dlouho, abychom poznali i holčičky Anetku s Nelinkou. Mohli bychom tady ještě nějaký čas zůstat? Mamka říkala, že pojedeme ještě k nim do klubu (což je v úplně jiném městě, než bydlí) na nějaké akce. Nevadilo by vám to?

Zdravíme Vás všechny z východní části naší krásné země.

Vašek a Vendulka

Ještě připojujeme zdravici od poslední adopmamky Lakynky:

Ahoj Vašíku a Vendulko a další adoptivní maminky! Posílám obrovský pozdrav z malé vesničky uprostřed sadů a lesů. Jsem moc ráda, že jsem mohla společně s vámi pomoct alespoň dvěma dětem z rozvojových zemí v rámci očkovací kampaně UNICEF. Udělali jsme společně moc dobrou věc. Mějte se všichni moc krásně. Adopmaminka Lakynka.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *