Bazénové radovánky levně

Autor

Milujete léto, vodu, koupání a příjemné osvěžení v parných letních dnech? Nebo máte děti a hledáte pro ně správné letní vyžití? Pak není nic lepšího, než si na zahradu pořídit vlastní bazén. Odstraníte tím neustálé dojíždění do přeplněných veřejných bazénů, ušetříte čas a především si budete užívat soukromí. Vlastní bazén vám umožní v něm trávit čas dle vašeho uvážení a kdykoli se vám zachce. Děti budou aktivně trávit volný čas a užívat si prázdnin dosyta.

 

Pokud jsou rozměry vaší zahrady omezené či vám chybějí finance na pořízení zapuštěného bazénu, pak je pro vás nejideálnější variantou některý z nadzemních bazénů. Kromě pořizovací ceny a nízkým nákladům na údržbu je výhodou nadzemních bazénů i jejich rychlá instalace a manipulace s nimi. Menší objem vody se také rychleji ohřeje, aniž byste museli použít tepelné čerpadlo či jiný způsob ohřevu.

Společnost Albixon, specialista na výrobu bazénů a prodej bazénové chemie a dalšího příslušenství ze své nabídky doporučuje typ Concord II. Ten je vyroben z pozinkovaného plechu a v balení naleznete i bazénové příslušenství Brilix a schůdky. Zvolit můžete kulatý či oválný tvar, který umístíte ideálně poblíž terasy na slunečné místo.

Veškeré fotografie nadzemních bazénů, ale i dalších modelů naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti Albixon www.albixon.cz/bazeny/nadzemni/. Zde rovněž zakoupíte i speciální bazénové doplňky a chemii. Pořiďte si tedy vlastní bazén a radujte se z koupání v pohodlí domova. Pořiďte si nadzemní bazén za rozumnou cenu a užívejte si skvělé letní osvěžení.

Foto: Albixon (http://www.albixon.cz/)

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na