Wellnessová relaxace I.

Autor

Wellnessové pobyty si v brzké době získaly spoustu fanoušků. Je to pochopitelné, vždyť co může být lepšího než se v době dovolené nebo volného víkendu nechat hýčkat a rozmazlovat?! Protože si myslím, že je to jedním z nejlepších způsobů partnerského sbližování (ostatně i „naše“ novomanžele zlákalo wellnessování v rámci svatební cesty), oslovila jsem několik subjektů ve všech krajích ČR, které se relaxací zabývají a položila jim dvě otázky:

1. Jaké wellnessové programy u vás nabízíte pro páry?
2. Které z těchto programů jsou nežádanější?

Vzhledem k tomu, jak ochotně se mnou spolupracovali, si troufám tvrdit, že o své hosty vzorně pečují a budete se tam mít jako v bavlnce. 
 
Středočeský kraj

Hotel Galatea
V nabídce máme několik základních wellnessových pobytů, z nichž jednoznačně nejpopulárnější je Relaxační víkend. Cena balíčku je pouze 3450 Kč za 2 osoby na víkend a zahrnuje již snídani, saunu a whirlpool, welcome drink či 1 x oběd či večeři o 3 chodech s láhví chutného vína. Dále nabízíme Wellness pobyt či Relaxačně – detoxikační pobyt. Pravdou ale je, že většina hostů si přeje vytvořit balíček „na míru“ pouze z procedur, o které mají skutečný zájem. Na takový postup jsme dnes samozřejmě plně připraveni a balíčky běžně sestavujeme individuálně dle přání hosta.Více informací najdete na http://www.galatea.cz/
Jihočeský kraj

lázně Bechyně
1. Naše lázeňské zařízení nabízí pro páry pobyt „Exclusive“  a „Víkend Ty a Já“. U obou těchto pobytů jsou poskytovány relaxační a regenerační procedury. Například slatinná koupel nebo zábal, masáž dle vlastního výběru, relaxační, regenerační nebo léčivá koupel.2. „Víkend Ty a Já“ je vzhledem k nižší ceně žádanější. Oba pobyty je možno věnovat formou poukazu jako dárek ke slavnostním příležitostem.Více informací najdete na http://www.laznebechyne.cz/

Plzeňský kraj


Konstantinovy lázně
Je trošku obtížné odpovědět, neboť naše centrum jsme otevřeli 26.června tohoto roku. Přesto se pokusím odpovědět, i když poněkud obšírně.

V našich lázních nabízíme pro páry především Wellness pobyty. Pobyt zahrnuje volné vstupy do Wellness centra, některé terapie, základní lekce Nordic Walking, solnou jeskyni, půjčování kol a mnoho dalších aktivit. Tyto pobyty jsou vhodné jak pro individuální klienty, ale také pro páry či větší společnosti.

Vzhledem ke krátké době provozu Wellness centra je těžké vyhodnotit, nicméně zatím nejprodávanějším produktem je „Wellness týden“. Tento pobyt zahrnuje: ubytování s polopenzí, volný vstup do Wellness centra Konstantin dvě hodiny denně, aroma masáž částečná, přísadová koupel, solná jeskyně, lekce Nordic Walkingu

Více informací získáte na http://www.konstantinovy.cz/

Karlovarský kraj


lázně Jáchymov

Romantika ve dvou – hotel Radium Palace /třídenní relaxační program obsahuje tyto služby: Cabine Afrodité – romatická relaxační aromatická koupel pro dva s lahví sektu, 2 romantické večeře při svíčkách v Modré restauraci, snídaně s donáškou na pokoj, thajská, shiatsu nebo hot stone masáž, posezení v solné jeskyni, tanec a posezení ve stylovém tanečním baru s lahví vína nebo míchaným nápojem, po celou dobu pobytu bazén, whirpool, pára nebo sauna zdarma/. Cena pobytu: 7580 Kč pro 2 osoby

Něco pouze pro dámy – hotel Curie /třídenní relaxační program zahrnuje: ubytování s plnou penzí, aromamasáž, perličkovou koupel s přísadou, suchou uhličitou koupel, komplexní kosmetické ošetření podle typu pleti, anticelulitidová masáž, solná jeskyně, reflexní masáž plosky nohou, večerní posezení při hudbě v kavárně, nápoj/ Cena pobytu: 4940,- Kč

Program pro pány – hotel Curie /relaxační  program zahrnuje: ubytování s plnou penzí, masáž 30 min., perličková koupel s přísadou, suchá uhličitá koupel, kosmetické ošetření zaměřené na potřeby pánské pleti, solná jeskyně, baňkování, večerní posezení při hudbě v kavárně, nápoj, minigolf nebo projižďka na kole/ Cena pobytu: 4940,- Kč

V nabídce máme také týdenní pobyty VITAL v šesti variantách včetně dětského programu.

Veškeré další informace naleznete na našem webu http://lazne.jachymov.net/

Františkovy lázně

Na všechny pobyty z naší široké nabídky přijíždějí de facto klienti v páru, ať už jsou to klasická léčení v délce 14ti a více dní, týdenní relaxační kůry, prodloužené víkendy nebo jenom víkendové pobyty, všechny tyto pobyty jsou hojně vyhledávány klienty v páru. Stačí jenom zvolit délku pobytu, dům a dle naturelu nejlépe vyhovující program, naši pracovníci rezervačních oddělení všem pak rádi pomohou s výběrem termínu na dvoulůžkovém pokoji zvolené kategorie.

Kdybychom však měli vyzdvihnout pobyty, které se na páry přímo zaměřují, tak je to určitě náš úspěšný pobytový balíček Wellness Romantik, romantický to pobyt v jednom z našich nejluxusnějších domů, lázeňském hotelu Tři lilie****.
Veškeré informace o tomto vyhledávaném balíčku včetně obrázkové galerie domu naleznete na  http://www.frantiskovylazne.cz/cs/akce-wellness-romantik/ . Každý rok v únoru pak do prodeje pouštíme pobyt VALENTÝN, víkedový pobyt pro zamilované.

Více informací najdete na http://www.frantiskovylazne.cz/cs/

Ústecký kraj


lázně Evženie Klášterec nad Ohří

Evženský relax zahrnuje relaxační program, vstup do bazénu s whirpoolem a parní lázní. Odpočinek s očistnou pitnou kúrou z vlastního léčivého pramene a s kombinací procedur v příjemně provoněném prostředí je zaručen.

Vitalita víkend zahrnuje relaxační program, vstup do bazénu s whirpoolem a parní lázní. Novou vitalitu vám pomůže za jeden víkend nalézt kombinace procedur koupelových, masážních a zábalových.

Tisíc a jedna noc zahrnuje relaxační program, vstup do bazénu s whirpoolem a parní lázní. Vůně a techniky, které vám nabízíme, vykreslí atmosféru dálného Orientu, který umí očarovat, přemístit vás na létajícím koberci z denní reality do říše snů.

Fitness víkend zahrnuje relaxační program, vstup do bazénu s whirpoolem a parní lázní, zapůjčení holí na Nordic Walking, po dohodě zajištění cyklistického výletu s průvodcem. Být aktivní a zároveň odpočívat, je umění. My jsme pro vás skloubili obojí a nabídneme jak pohyb, tak relaxaci a regeneraci.

Více informací naleznete na http://www.lazneevzenie.cz/web/cs-index.php

Liberecký kraj


lázně Libverda

1. V LÁZNÍCH LIBVERDA, a.s. nabízíme našim klientům krátkodobé, ale i dlouhodobé wellnessové pobyty s různorodým zaměřením, kde si každý může vybrat pro něho to nejlepší a nejvhodnější. Pro páry máme připraveny 2 druhy pobytů –  LÁZEŇSKÉ LÍBÁNKY NEJEN PRO NOVOMANŽELE – 3 dny (2 noci) a MANAŽERSKÝ ODDECH – ŘEDITELSKÉ VOLNO – 4 dny (3 noci).

Jde o krátkodobé pobyty,které jsou velmi vhodné k víkendovému odpočinku, který je nezbytný k odbourávání celotýdenního pracovního stresu. Nabídka obsahuje ubytování ve dvoulůžkovémpokoji, stravování a různý počet wellnessových procedur.

2. Nejžádanějším pobytovým balíčkem pro páry jsou LÁZEŇSKÉ LÍBÁNKY NEJEN PRO NOVOMANŽELE. Jde o velmi luxusní pobyt, který mimo jiné obsahuje 2x snídani na pokoji a 2x romantickou večeři při svíčkách o 4 chodech a láhví vína.  Detoxikační zábal a masáž lávovými kameny jsou určeny pro každého z páru a doplňují je 2 hodiny whirlpoolu a sauny ve velice romantickém prostředí penzionu Frýdlant. Při příjezdu hostů je na pokoji připravena láhev sektu jako dárek od  Lázní Libverda. Cena toho to pobytu pro 2 osoby se pohybuje od příznivých 6530,- Kč.

Více informací naleznete na http://www.lazne-libverda.cz/

Královéhradecký kraj

lázně Velichovky
1. Pro páry lázně Velichovky nabízejí čokoládovou masáž stimulující + zábal, masáž teplými a studenými kameny, masáž horkými kameny celková ( 90 minut ), masáž horkými kameny částečná ( 60 minut ), medová masáž 20 minut, celková masáž klasická, aroma masáž2. Nejžádanější je masáž horkými kameny částečná ( 60 minut ) a také masáž čokoládová stimulující + zábal.Více informací získáte na http://www.velichovky.cz/cs

V příštím díle projdeme wellness centra od Pardubického kraje přes Vysočinu až na Moravu.
Foto: pixabay.com

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na