Tip na výlet: Zámecké putování II.

Autor

Tentokrát se vydáme na zámek Buchlovice. Opět to není „jen“ zámek. I když i ten by sám o sobě stál za to. Už jen to, že nás po letech obuli do klasických zámeckých papučí! V zahradách zámku je také výstava květin a záchranná stanice zvířat.

Čokoládové království

Prošli jsme nejen přírodu a jeden zámecký okruh, ale nemohli jsme vynechat možnost zavítat do Čokoládového království. A samozřejmě jsme jen nekoukali a nečuchali (ale vonělo to tam vážně krásně), ale ochutnali jsme. A každý po své chuti. Někdo čistou čokoládu, někdo se slaným karamelem, někdo s kokosem, prostě podle mlsných jazýčků (a variant bylo ještě mnohem více).

Výstava květin a Záchranná stanice zvířat

A tohle je něco pro nás. Máme rádi historii a přírodu. Výstava (nejen) fuchsií byla větší než jsme čekali a také jsme si odvezli kousek domů. A – je to již pár týdnů – květina krásně a opakovaně kvete! Ještě více nás svou velikostí a množstvím druhů zvířat překvapila záchranná stanice zvířat. Také nabídka edukačních suvenýrů, tam jsme nakoupili na podporu stanice spoustu krásných a zajímavých památek – od knížek a sešitů, přes samolepky a pohledy až po hry.

A co ještě dál? Kousek je také zámek Bučovice, Vizovice, hrad Buchlov atd, atd…

Ideálně můžete naše tipy spojit, připomínáme předchozí dva:

Zámek Milotice

Tip na výlet: Zámecké putování I.

a

Tip na výlet: Zoo Hodonín

Krásné letní putování, ať Vás zavede kamkoliv!

A budeme rádi za další Vaše tipy…

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.anisraza.com/mezquitagin/judi-bola/