Pojďme (zase) Mezi ploty!

Autor

Festival Mezi ploty Vám již 26 let přináší radost a zážitek světa bez bariér. Atmosféru tolerance a lidské sounáležitosti chystají v Bohnicích vytvořit i letos. Opět se bude na festivalu kromě umělců spolupracovat také s odborníky – psychology a terapeuty, kteří dokážou pomoci, když je naše duše zmatená, čelí různým tlakům nebo nezvládá pocity samoty.

Navíc bude síla značky Mezi ploty znovu využita pro veřejnou sbírku, která pomáhá prostřednictvím dárcovských SMS přímo duševně nemocným – výtěžek obdrží Psychiatrická nemocnice Bohnice. Při tom všem ale festival zůstává profesionálně připravenou přehlídkou, která přivítá špičkové hudebníky a divadelníky. Jedná se např. o Vojtu Dyka a B – Side band, Tomáše Kluse, Xindla X, No Name, Lenku Dusilovou, Prago Union, PSH, Mňágu a Žďorp, Divadlo Ypsilon nebo Divadlo Bolka Polívky a mnoho dalších vynikajících umělců a osobností.

Festival Mezi ploty oceněn značkou EFFE Label

Je nám potěšením oznámit, že se festivalu Mezi ploty letos podařilo získat značku EFFE Label 2017–2018, kterou mezinárodní porota uděluje evropským festivalům splňujícím vysoká kritéria kvality. (EFFE – Europe For Festivals, Festivals For Europe – je projekt Evropské asociace festivalů podporovaný Evropskou unií. Více informací o EFFE najdete na stránkách www.effe.eu.) Při udělování své prestižní značky organizace EFFE doslova uvedla, že festival Mezi ploty je „velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad.“ Tohoto uznání si velice vážíme a uděláme vše pro to, abychom si je zasloužili i do budoucna.

Pomozte duševně nemocným k návratu do života! Podpořte šanci získat nenásilnou formou informace, jak předcházet psychickým onemocněním. Pomozte nám rozšířit paletu handicapovaných umělců účinkujících na Plotech. Podpořte PRACOVIŠTĚ A TERAPIE, kde lidé s psychickým handicapem uplatňují svoje schopnosti a kreativitu, kde získávají kvalifikaci a možnost uplatnit se na pracovním trhu. Pomozte nám na Plotech rozšířit počet odborníků, kteří návštěvníkům předávají informace, jak předcházet duševním nemocím nebo řešit obtížné životní situace. Rozšiřte svým příspěvkem počet handicapovaných umělců vystupujících na Plotech.

ZAŠLETE PROSÍM DMS NEBO PŘÍSPĚVEK NA KONTO VEŘEJNÉ SBÍRKY
Dárcovská SMS ve tvaru: DMS MEZIPLOTY 30 nebo DMS MEZIPLOTY 60 nebo DMS MEZIPLOTY 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je tedy 30, 60, nebo 90 Kč. Sdružení NedomYsleno obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz Můžete zvolit i dlouhodobou formu pomoci zasláním: DMS TRV MEZIPLOTY 30, DMS TRV MEZIPLOTY 60 nebo DMS TRV MEZIPLOTY 90 na telefonní číslo 87 777. Sbírkové konto: 93 93 93 93 69/0800

Více již brzy ještě u nás anebo hned na: http://meziploty.cz

Jaké to bylo v jednom z předchozích ročnících Mezi ploty: Jak nám bylo v blázinci

Komentujte jako host

  Odebírat  
Upozornit na