Zázrak s názvem Contours

Autor

Myslíte si, že půl hodiny cvičení se na naší postavě nemůže nijak pozitivně projevit? Contours Vás vyvede z omylu. Stačí třikrát týdně třicet minut pohybu a brzy se budete divit, jak se vaše tělo změní. Ještě mi nevěříte? Pak laskavě pokračujte v čtení. O Contours si se mnou povídá pan Marek Klemens.

Představte našim čtenářům společnost Contours Express International

Společnost Contours Express International byla založena v USA ve státě Kentucky roku 1998 panem Darenem Carterem. Daren vlastnil obyčejné fitness a vždy, když si jeho maminka chtěla spolu se svými kamarádkami zacvičit, žádala ho o klíče (ráno nebo večer), aby mohly cvičit samy v soukromí bez mužů. Tak vznikla myšlenka na fitness jen pro ženy – Contours Express.

Za 9 let své existence se stala společnost opravdovým leaderem ve fitness pro ženy. Aktuálně působí ve 27 zemích ( např. USA, Velká Británie, Japonsko Německo, Francie, Irsko, Řecko, Španělsko..), kde je otevřeno přes 800 velmi úspěšných fitness center.

Jak se cvičení Contours dostalo do Čech?

K expandování jedinečného konceptu ženských fitness dochází prodejem franchise pro jednotlivé státy. V České Republice vám Contours přináší společnost Alfréd s.r.o., která je master franchisantem pro ČR a SR. Provozuje tři vlastní pobočky v Praze. Ostatní pobočky jsou franchisové.

 

V čem je jmenované cvičení odlišné od cvičení v běžných fitness?

  • jedná se o kruhový trénink – 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišť pro aerobní cvičení .
  • cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund
  • celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut – cvičit však můžete jak dlouho chcete
  • po celou dobu návštěvy se o Vás stará naše trenérka , která Vám ve všem ráda poradí – jedinečný osobní přístup
  • Contours je pouze pro ženy
  • cvičíte na posilovacích strojích vyrobených výhradně pro ženy. Naše stroje mají pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení
  • u nás dosáhnete opravdových výsledků – jedinečný koncept kdy na stroj nečekáte, ale neustále cvičíte
  • v našem fitness není překážkou jakýkoli věk, váha či zdravotní stav
  • do Contours můžete přijít kdykoli chcete a cvičit jak dlouho chcete

Komu toto cvičení doporučujete?

Tím, že poskytujeme cvičení pod dohledem trenérky, je vhodné prakticky pro každou ženu, která chce zhubnout, zpevnit, zlepšit fyzickou kondici a lépe se cítit.

 

Co s sebou na první lekci?

Nic extra nepotřebujete. Stačí pevná obuv a pohodlné oblečení.

Jak často doporučujete cvičit Contours a jak dlouho trvá jedna lekce?

Doporučujeme 3x týdně 30 minut, ale tím, že jsme klubové fitness centrum může členka zůstat a cvičit jak dlouho chce. Samozřejmě délku cvičení musí konzultovat s trenérkou,aby se nepřetížila.

Jak reagují klienti na tento typ cvičení?

Výsledky naší úspěšné akce: (Převzato z facebookové stránky Contours) Uprostřed měsíce června proběhlo závěrečné měření, vážení a focení našich šikulek (viz fotografie „před“ a „po“, připojené k článku). Následovalo něco výpočtů a statistik výsledků a porovnání fotek „před“ a „po“. S hrdostí na všechny tyto ženy si vám dovoluji oznámit (černé na bílém) výsledky:

Ze 33 přihlášených dokončilo akci 30 žen (2 nedokončily z vážných zdravotních důvodů nesouvisejících s akcí a 1 se odstěhovala do zahraničí)
společně zhubly 133,6 kg
v pasech zeštíhlely o 143,5 cm
přes boky shodily 159 cm

S výsledky se pojí ještě dvě záležitosti, které budou následovat. Z fotek nejúspěšnějších (a nejen těch strohých „před“ a „po“) vznikne kalendář Contours na rok 2012. Každá z účastnic dostane 2 výtisky. Ostatní zájemkyně (a zájemci) si budou moci kalendář s pořádnou dávkou motivace zakoupit v sítích fitness Contours.

Hubnutí máme za sebou, ale říká se, že těžší je výsledek udržet, nebo ještě zlepšit. Proto jsme si připravili pro naše milé hubeňourky následnou motivaci ve formě tak trochu biče (úsměv). V šatně Contours Smíchov budou celé léto vyvěšeny jejich výsledky. V říjnu bude následovat přeměření a vážení. A nové výsledky se opět zapíší do tabule v šatně. Takže vyzývám všechny členky Contours k bedlivému sledování, jaká čísla se tam v říjnu objeví a držení palců s udržením výsledků!!

Děkuji za rozhovor a přeji samé spokojené klientky.

Kde najdeme fitness centra s Contours?
Seznam poboček ČR http://contours.cz/kontakt.php
Fotografie k rozhovoru poskytl pan Marek Klemens.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *